Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Paulina_90 Szczerze nie wiem, jutro ostatni dzień z duphastonem, ok środy, czwartku powinnam mieć @, raczej się wstrzymam, zobaczę co się będzie działo jeżeli przyjdzie @ to niestety 3dc i zacznę clostylbegyl , jezeli nie to wtedy test, ale nie chce robić sobie nadzieji, zawsze ten ostatni tydzień przed @ jest najgorszy gdy się czeka, i człowiek się modli żeby jej nie było, i kolejne rozczarowanie. W tym miesiącu nie robię sobie nadzieji, po okresie byłam u gina, już z badaniem spermy co robimy dalej , bo znowu się nie udało, przy usg lekarz powiedział, że w tym cyklu chyba już nic nie będzie ( co według moich wyliczeń powinny zacząć się dni płodne), wiec pogodzilam się, że jednak jeszcze nie teraz, przepisał leki, ten cykl będzie pierwszym z clostylbegyl, czas pokaże...

Odnośnik do komentarza
Gość Asiuszka

Cześć :) my zaczęliśmy starania z Clo. 11 dnia cyklu byłam na monitoringu i pęcherzyk byl wielkości 22, tydzień później na monitoringu wyszło że do owulacji doszło. Dzisiaj mój 23 dc i zaczynam swirowac... Cały czas myślę o tym żeby jednak się udało. Nie mam wielkich nadziei tymbardziej że to pierwszy cykl, ale... Chciałabym, aby to było już teraz :) ciągle tylko myślę żeby zrobić test a wiem że to i tak bez sensu bo to za wcześnie. Dobrze wiedzieć że nietylko ja tak mam :)

Odnośnik do komentarza

A ja dziewczyny właśnie dziś dostałam @ jak już lekarz kazał mi wsiąść luteinę. Chyba organizm się wystraszył i sam unormował. No nic. Od jutra zaczynam znowu łykać Cło i zobaczymy co wyjdzie w tym cyklu. Lekarz dał mi tylko na dwa cykle Clo a trzeci powiedział że będzie "z odbicia" .

Odnośnik do komentarza

Hej ,u mnie 26 dzień cyklu ..@ nie ma od momentu odstawienia anty tj. Wrzesień ...
Jestem po pierwszym cyklu , test negatywy ,@ nie ma ,mam bardzo tkliwe sutki od jakiegoś czasu.jutro mam wizytę u lekarza zobaczymy do dalej ....

Odnośnik do komentarza
Gość Staraczka.

Hej kobitki u mnie się wszystko wyjaśniło. Do tej pory brak @ a to już 14 dzień. Więc tak, torbiel aż 4 cm, dupek na wywołanie @ endo ponoć grube i ładne. Dzisiaj ostatnia dawka dupka bo przez 5 dni miałam wpierdzielic 20 tabsow. I teraz tylko czekać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...