Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny brałam clo od 5 do 10 dnia cyklu. Miałam monitoring, były pecherzyki ale dr nie był w stanie powiedzieć kiedy pękną. Oczywiście staraliśmy się. Od tygodnia bolą mnie piersi i to mocno. Robiłam testy ciążowe chyba z 4 na każdym dwie kreski. Mam bardzo długie cykle 36 dni. Przed clo brałam duphaston. Wczoraj byłam u dr powidzial ze jescze nic nie widać ale mam pogrubiona błonę śluzowa.

Odnośnik do komentarza

U mnie 20dc byłam dzisiaj na badaniu krwi progesteron jeśli wynik wyjdzie ponad 3 to mam brać duphaston. To mój drugi cykl z clo w poprzednim miałam ciążę biochemiczna beta wyniosła 21a za dwa dni była 18 okres spóźnił mi się 6dni. Bardzo bym chciała żeby w tym cyklu było wszystko dobrze. W 14 dc miałam monitoring jeden pechrzyk na prawym jajniku ale na lewym też cos tam bylo.
Powodzenia wszystkim ☺️

Odnośnik do komentarza

Ja w niedzielę kończę pierwsze 10 dni Z duphastonem tj 25 dc, zazwyczaj okres mam co 28 dni plus plamienie kilka dni przed , tym razem nie było plamienia. Jeżeli pojawi się okres zaczynam mój pierwszy cykl z clostylbegyl, chciałabym by te leki nie były potrzebne, ale nie robię sobie nadzieję, jak trza to trza , mam zapas na 3 cykle...w koncu sie uda

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...