Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

~Clo
A rady musisz mniej chciec albo nie mysl o tym sa do śmietnika... Jak mam nie myśleć o tym jak ciągle wizyty u lekarza, leki jak nie myslec o tym... Nie da sie:/

Dokładnie... choć wiem, że bliscy to mówią z poczucia bezradności. Tu nie ma dobrych słów. Każde z nich może nas dotknąć :(

Potwornie wkurza mnie jak ktoś mi się przygląda, dopytuje czy nie jestem w ciąży (bo mam luźniejszą sukienkę albo podrażnienie otrzewnej po CLO). To nie pomaga w "nie myśleniu" o tym :(

Odnośnik do komentarza

~Clo
Niby sporo... Ale chcielibyśmy juz... A kazda wizyta na ktorej słyszę jajniki nie pracuja... Albo test z 1 kreska to powod do załamania i placzu;( i sił zaczyna juz brakować...

Rozumiem Cię doskonale... dokładnie wiem o czym mówisz. U mnie ostatnio niby wszystko było idealnie ale nadal nic... czekam na @ i wtedy mam zadzwonić do mojej gin. Znów pewnie będzie Clo... pociesza mnie, że dużo osób "z problemami" po Clo jednak zachodzi. Musimy chyba uzbroić się w cierpliwość... co jak wiemy łatwe nie jest :(

Odnośnik do komentarza

~Clo
A najgorsze jak przyjdzie ktoś z niemowlakiem a wy kiedy bedzie miec swoje... Po ślubie to juz by moglo byc... Serio?! Staramy sie a twoje słowa nie pomagaja:/ ale trzeba zacisnąć zeby przeciez w koncu musi się udac

Dokładnie. Albo puste słowa: "Wam też się w końcu uda". Kurde... a jak nie? ludzie nie rozumieją, że dając nadzieję nie pomagają. Bo jeśli okaże się inaczej, oni zapomną o tych słowach a nasze rozczarowanie powali nas na ziemię.

Odnośnik do komentarza

Paulina_90
Hopefull w drugiej połowie cyklu przyjmuje duphaston a nie dostinex. I po odstawieniu 2-3 dni dostaje zazwyczaj miesiączkę. Teraz mam nie odstawiać do czasu zrobienia testu i jeśli będzie pozytywny (daj Boże) to brać go dalej

No jasne, pomyłka :) chodziło mi o duphaston.
o kurcze!!! a który masz dzień cyklu?
Ja właśnie odstawiłam w poniedziałek duphaston a okresu nadal brak... choć wszystkie zwiastujące go objawy mam...

Odnośnik do komentarza

Trzymam za Ciebie kciuki!
Ja jeśli do jutra okresu nie dostanę to powtórzę jutro. Bo gdybym nie brała progesteronu to na jutro wypadałoby miesiączka. Ale, że duphaston brałam przez 12 dni 2x dziennie to coś dziwnego. Wczesniej na drugi dzień po odstawieniu duphastonu miałam plamienie przez dzien lub dwa i potem miesiączka a teraz nic, zupełnie nic.

Odnośnik do komentarza

~Clo
Niby sporo... Ale chcielibyśmy juz... A kazda wizyta na ktorej słyszę jajniki nie pracuja... Albo test z 1 kreska to powod do załamania i placzu;( i sił zaczyna juz brakować...

Też miałam problemy z niepracujacym jajnikiem. Lekarz parę lat temu mi powiedział że mam "czynny" tylko jeden... A na monitoringu w czwartek okazało się że jednak coś się ruszyło... Także warto brać leki a słowa lekarzy też z przymrużeniem oka bo natura potrafi polatac figle

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! U mnie tez na monitoringach wszystko wyglada super, piękny pęcherzyk, grube endometrium, jest zastrzyk a ciąży nadal brak.. jestem po 3 cykli z cło.. i czekam na testowanie, ale czuje przez skore, ze znowu nic.. zwłaszcza, ze mam straszna ochotę na słodycze jak przed @..

Odnośnik do komentarza

Ja też chciałabym próbować do conajmniej 6 cyklu. Ale ufam mojej gin na tyle, że zdam się na nią. Jutro zrobię test... bo niby mam objawy takie jak przy @ ale jego wciąż brak. Wcześniej miałam jak w zegarku. Robię sobie znów nadzieje...

Drop, kiedy testujesz? Będę trzymała kciuki!

Odnośnik do komentarza

Testuje w niedziele, ale zastanawiam się nad beta w sobotę, gdyż 9.12 mam wizytę u diabetologa i muszę zrobić komplet badań łącznie z krzywa cukrowa i insulinowa, wiec tez muszę mieć pewność, a testy to wiadomo.. najgorsze jest to, ze czuje zbliżająca się @ .. eh

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki. Dziewczyny musimy sie jakoś nauczyć nie myślec o tym, nie spodziewać sie i przede wszystkim NIE OCZEKIWAĆ.
Macie jakis pomysł jak możemy to osiągnąć?
Ja wysprzatalam dzis dom. W weekend planuje zobaczyć czy wszystkie prezenty mam rozplanowane, moze zamówić brakujące...ale brakuje mi wiecej pomysłów...

Ja jestem z Poznania.

Odnośnik do komentarza

Ja tez się zastanawiam jak nauczyć się przestać myśleć.. ostatnio mam wiecznie dola, przychodzę do domu i nie robię praktycznie nic.. kiedy to zrobiłabym wszystko poszła na angielski, fitness i posprzątała dom.. weekend jest lepszy, bo dużo sprzątam ..

Odnośnik do komentarza

ula36
U mnie 22dc od 16 dc biorę duphaston 2×1 tab. i ovarin, ale dziś jakoś dziwnie się czuję, jest mi nie dobrze, wszystko mam przy gardle, za tydzień o tej porze powinna być @, czy wy dziewczyny czujecie się inaczej przy braniu tego leku, bo jeśli chodzi o ciążę to raczej za wcześnie na podobne objawy...

Ula to wszystko zależy od tego kiedy miałaś owulacje, ale teoretycznie powinnaś być już po implantacji czyli progesteron jest produkowany pełną parą wiec i objawy ciążowe mogą być :)

Choć powiem szczerze że ja przy ostatnim cyklu z clo też miałam bolesne piersi i nawet wyszła mi raza siateczka żyłek na piersiach (w sumie została do tej pory) ale w ciąży nie byłam. Myśle że samo działanie hormonów może sprawiać że organizm płata nam figle

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...