Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

To witaminy dostał dobre :), szczerze tez się bałam czy pociągnę pierwsze tygodnie po takim leczeniu hormonalnym ale dostałam duphaston i wszystko jest w jak najlepszym porządku, dzidzia rośnie, serduszko ładnie bije 🙂 Laura a Ty coś brałaś na podtrzymanie? Mój partner ma 43 lata ja jestem o wiele młodsza i to ze mną był problem 🤦🏼‍♀️A znowu Ciebie goni wiek wiec może w klinice niepłodności Ci pomogą a po drugie do in vitro są jakieś dofinansowania ok 5 tys.. tak jest we Wrocławiu 

Odnośnik do komentarza

A wiesz co było przyczyna? Wiadomo ze czasem jest selekcja jeśli plemnik jest słaby a nie masz kogoś żeby się zameldować tymczasowo bo to tylko meldunek potrzebny.. Luteina chyba działa jak duphaston dobrze myśle?

Odnośnik do komentarza

Cześć Hopefull, Cło, Martuu.. jak milo, ze jeszcze tu zaglądacie.. ja jak widać, bardzo rzadko.. może dlatego, ze już mało kogo znać.. fajnie słychać, ze u Was dobrze.. 

Hopefull, u mnie podobnie jak u Ciebie, pandemia zablokowala leczenie, a tym damy starania odeszły na bok.. co prawda już w ostatnim cyklu powróciliśmy, ale jestem właśnie pod koniec i czuje zbliżająca się @..  pod koniec maja jestem umówiona na obserwacje stymulacji.. jestem coraz bliższa in vitro.. tylko co jeśli się to nie uda.. 

a co tam jeszcze u Was??

Odnośnik do komentarza
W dniu 17/5/2020 o 1:22 AM, Gość Monika napisał:

Hej Beti:) u mnie ok planowo mam dostać za 5 dni. Pecherzyk w 13 dniu miałam 20 mm  dostałam zastrzyk i były starania zobaczymy co z tego będzie 🙂 w trakcie z mężem byliśmy na badaniach nasienia wszystko jest super wiec może po tym zastrzyku coś zaskoczy 🙂 dostałam teraz luteinę dopochwowo bo po duphastonie się strasznie złe czułam. A jak u Ciebie ?

A ogólnie jak się czujesz jakieś masz objawy?czy jak przed okresem?mi teraz dopiero powinna się skończyć owulacja

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Gość Beti napisał:

A ogólnie jak się czujesz jakieś masz objawy?czy jak przed okresem?mi teraz dopiero powinna się skończyć owulacja

Czuje się dobrze, poza bolącymi piersiami  w tym cyklu totalnie nic mnie nie boli jest chodzi o jajniki a zawsze miałam dobry tydzień przed bóle jajników i macicy a teraz spokoj- cisza przed burzą pewnie. 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny 😉

Jestem pierwszy cykl na clo. Nie mam jak pójść na monitoring, bo niestety muszę być w pracy, ale zrobiłam dzisiaj test owululacyjny. Czy może któraś z Was rozbiła takie testy i pomogła by mi mniej więcej zinterpretować wynik. Test kupiony w Rossmanie Fecelle. Linie w okrągłym okienku mam ciemną, a w tym drugim jaśniejszą. Nie wiem czy owulacja dopiero będzie czy już była. Nie mam żadnych bóli jajnika, ani innych objawów. Z góry dziękuję za pomoc 😉

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Aguska napisał:

Hej dziewczyny 😉

Jestem pierwszy cykl na clo. Nie mam jak pójść na monitoring, bo niestety muszę być w pracy, ale zrobiłam dzisiaj test owululacyjny. Czy może któraś z Was rozbiła takie testy i pomogła by mi mniej więcej zinterpretować wynik. Test kupiony w Rossmanie Fecelle. Linie w okrągłym okienku mam ciemną, a w tym drugim jaśniejszą. Nie wiem czy owulacja dopiero będzie czy już była. Nie mam żadnych bóli jajnika, ani innych objawów. Z góry dziękuję za pomoc 😉

Czesc Aguska jeśli jest jaśniejsza to pewnie się zbliża musi byc równie ciemna jak ta pierwsza. Kiedy powinnaś mieć owulacje?

Odnośnik do komentarza

Monika ogólnie nie wiem.😉 Dzisiaj jest mój 11 dc. Moje wcześniejsze cykle były bezowulacyjne do tego biorę jeszcze luteinę od 15 do 25 dc, bo mój okres samoistnie przychodzi średnio co 3 miesiące. Dlatego trudno jest mi określić kiedy powinna być. W październiku poroniłam w 9 tyg, ale to był chyba cud, że zaszłam i od tamtej pory nam się naturalnie nie udało, dlatego dostałam clo. Moje i męża wyniki są dobre, więc nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje niestety 😕

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość Aguska napisał:

Monika ogólnie nie wiem.😉 Dzisiaj jest mój 11 dc. Moje wcześniejsze cykle były bezowulacyjne do tego biorę jeszcze luteinę od 15 do 25 dc, bo mój okres samoistnie przychodzi średnio co 3 miesiące. Dlatego trudno jest mi określić kiedy powinna być. W październiku poroniłam w 9 tyg, ale to był chyba cud, że zaszłam i od tamtej pory nam się naturalnie nie udało, dlatego dostałam clo. Moje i męża wyniki są dobre, więc nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje niestety 😕

Aguska ja też poroniłam w październiku, 1 cykl brałam clo (z końcem kwietnia) i się udało, teraz mam ponad 4 tydzień ciąży, w piątek idę do lekarza 🙂 a wiesz co było przyczyną poronienia? U mnie prawdopodobnie trombofilia - zarodek się źle zagniezdzil w macicy, teraz biorę na to leki, więc mam nadzieję że już będzie ok🙂

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Monika napisał:

Czuje się dobrze, poza bolącymi piersiami  w tym cyklu totalnie nic mnie nie boli jest chodzi o jajniki a zawsze miałam dobry tydzień przed bóle jajników i macicy a teraz spokoj- cisza przed burzą pewnie. 

Monika trzymam kciuki żeby okres nie nadszedł, a ile ci zostało? 2 dni? 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie wiemy jaka była przyczyna poronienia. Lekarz mówił, żeby się nie przejmować, bo pierwsze poronienie jest naturalne i może się zdarzyć każdej kobiecie.

Monize gratuluję oby wszystko było jak najlepiej 😉

Mam nadzieje, że nam też się uda, ale strasznie boję się tego rozczarowania jak test będzie negatywny. Być może za bardzo się nakręcam i za bardzo bym chciała, ale ciężko jest mi o tym nie myśleć, zwlasza jak sobie pomyślę, że za chwilę mogliśmy być w trójkę to jest też ciężo, ale się nie poddajemy ;)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Laura napisał:

Jakie konkretnie brałaś leki na trombofilie? 

Na trombofilie biorę Acard na razie tylko, tak zlecił lekarz. Ogólnie to czytałam o tym trochę, mi lekarz kazał to brać jak zajde w ciążę, ale wiem że niektóre dziewczyny już to biorą podczas cyklu starania żeby zarodek miał lepsza możliwość zagniezdzenie się, więc pewnie to zależy od podejścia lekarza 🤔

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Gość Aguska napisał:

Ogólnie nie wiemy jaka była przyczyna poronienia. Lekarz mówił, żeby się nie przejmować, bo pierwsze poronienie jest naturalne i może się zdarzyć każdej kobiecie.

Monize gratuluję oby wszystko było jak najlepiej 😉

Mam nadzieje, że nam też się uda, ale strasznie boję się tego rozczarowania jak test będzie negatywny. Być może za bardzo się nakręcam i za bardzo bym chciała, ale ciężko jest mi o tym nie myśleć, zwlasza jak sobie pomyślę, że za chwilę mogliśmy być w trójkę to jest też ciężo, ale się nie poddajemy 😉

Dziękuję Ci bardzo, też Ci życzę żeby szybko się udało ❤️

A ile masz przewidzianych cykli z clo? 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość MONIZE napisał:

Dziękuję Ci bardzo, też Ci życzę żeby szybko się udało ❤️

A ile masz przewidzianych cykli z clo? 

Lekarz powiedział, że jeżeli w ciągu 6 miesięcy nie uda się zajść, to wtedy drożność jajowodów, a później to nie wiem. Mam nadzieję, że te pół roku w zupełności wystarczy, ale jak widać po dziewczynach, które się tutaj wypowiadają to bywa różnie, więc będę się starać się nie nastawiać za bardzo 😉

A Tobie przed poronieniem udało się zajść naturalnie czy brałaś jakieś leki?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Aguska napisał:

Lekarz powiedział, że jeżeli w ciągu 6 miesięcy nie uda się zajść, to wtedy drożność jajowodów, a później to nie wiem. Mam nadzieję, że te pół roku w zupełności wystarczy, ale jak widać po dziewczynach, które się tutaj wypowiadają to bywa różnie, więc będę się starać się nie nastawiać za bardzo 😉

A Tobie przed poronieniem udało się zajść naturalnie czy brałaś jakieś leki?

Wtedy właśnie naturalnie się udało, ale długo wtedy się staralismy. Ja wtedy miałam taki miesiąc że już całkiem odpuściłam bo byliśmy po wizycie u lekarza i on powiedział że będę musiała iść na laparoskopie, bo już zbyt dużo czasu minęło i nic. Ogólnie pamiętam że wtedy ten miesiąc miałam taki ze nie skupialam się za bardzo na tym, no i się udało bez leków, sama byłam w wielkim szoku jak się dowiedziałam. Wbrew pozorom wydaje mi się że głowa dużo robi, jak za bardzo się myśli o tym to chyba nie wychodzi... 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gość MONIZE napisał:

Wtedy właśnie naturalnie się udało, ale długo wtedy się staralismy. Ja wtedy miałam taki miesiąc że już całkiem odpuściłam bo byliśmy po wizycie u lekarza i on powiedział że będę musiała iść na laparoskopie, bo już zbyt dużo czasu minęło i nic. Ogólnie pamiętam że wtedy ten miesiąc miałam taki ze nie skupialam się za bardzo na tym, no i się udało bez leków, sama byłam w wielkim szoku jak się dowiedziałam. Wbrew pozorom wydaje mi się że głowa dużo robi, jak za bardzo się myśli o tym to chyba nie wychodzi... 

Godzinę temu, Gość MONIZE napisał:

Dziękuję Ci bardzo, też Ci życzę żeby szybko się udało ❤️

A ile masz przewidzianych cykli z clo? 

No nam właśnie wtedy też naturalnie. Akurat we wrześniu mieliśmy urlop i pojechaliśmy się wyszaleć do Energylandi i właśnie po tym wyjeździe się udało. Także staram się nie myśleć za dużo o tym 😉

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Aguska napisał:

No nam właśnie wtedy też naturalnie. Akurat we wrześniu mieliśmy urlop i pojechaliśmy się wyszaleć do Energylandi i właśnie po tym wyjeździe się udało. Także staram się nie myśleć za dużo o tym 😉

No to chyba na prawdę chodzi o zajęcie głowy czymś innym 🤔 🙂

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość MONIZE napisał:

Monika trzymam kciuki żeby okres nie nadszedł, a ile ci zostało? 2 dni? 

Monize dziekuje ❤️ Tak w piątek powinnam dostać miesiączkę i tak się na nią w sumie nastawiam  wole się pozytywnie zaskoczyć 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Olina003

Hej dziewczyny. Bralam clo od 3 dnia cyklu. Wczoraj był 10 dzień i test owi wyszedł pozytywny. Czy to możliwe, że owulacja przyszła tak szybko? Miałam mieć monitoring właśnie w 10 DC, ale lekarz stwierdził, ze to jednak za szybko i przełożył wizytę na 12dc. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Olina003 napisał:

Hej dziewczyny. Bralam clo od 3 dnia cyklu. Wczoraj był 10 dzień i test owi wyszedł pozytywny. Czy to możliwe, że owulacja przyszła tak szybko? Miałam mieć monitoring właśnie w 10 DC, ale lekarz stwierdził, ze to jednak za szybko i przełożył wizytę na 12dc. 

Olina003 jest możliwe u mnie w pierwszym cyklu tez był wcześnie 🙂

Odnośnik do komentarza

Monize a co u Ciebie jak się czujesz? Mam nadzieje ze już mniej stresu gdyż widziałam ze masz 4 tydzień 🙂 i jutro wizytę 🙂 Ja miałam wczoraj i zaczął mi się 14 tydzień i mam dziewczynkę :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...