Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna u każdej kobiety przebiega to inaczej. Jedna czuje ból jak na miesiączkę inna kompletnie nic. Mnie też brzuch bolał przed zrobieniem testu, który wyszedł pozytywny... A moja przyjaciółka w 13 tyg dopiero się dowiedziała, że jest w ciąży bo miała skąpe krwawienie i normalne bóle miesiączkowe więc różnie może być :)

Odnośnik do komentarza

Wiecie co ze mną też było dziwnie, byłam pewna że okres idzie bo przez kilka dni bolały mnie jajniki i tak nacisk czułam taka ciężkośc byłam pewna że to na@.
Dodatkowo gin mówiła. Ze raczej lipa i czekamy na nowy cykl
Tylko niepokoi mnie ze cały czas mam to uczucie klucie jajników i ta ciężkośc pod podbrzuszem.
W pon wszystko będzie wiadome mam nadzieję.

Milo jak się wchodzi i widzi kogoś wpis człowiek tak nie czuje się z tym sam.
Ja z nimi o tym nie rozmawiam a z mężem to tak wiecie on nie dał by rady poruszać ten temat kilka razy dziennie hahaha.

Odnośnik do komentarza

To ja właśnie mam takie delikatne kłucie to nawet nie można nazwać takim typowym bolem, ktory utrudnia mi poruszanie czy funkcjonowanie. Po prostu cos tam ciagnie. I spać też mi sie ciągle chce co w moim przypadku jest mega dziwne bo ja nigdy nie jestem senna w ciągu dnia. Po terminie ostatniej miesiączki dzisiaj byłby 4 tydzien. Do zapłodnienia mogło dojść w piatek albo sobotę. Myślicie, ze moge zrobić jutro test ten ultra czuły? Czy lepiej bete? A może w ogole wstrzymac sie jeszcze? Okres powinien byc jakos piatek, sobota.

Odnośnik do komentarza

Ewa ja już się mylę
1.kiedy masz mieć @?
2. Jeśli się, udało to ile minęło od zapłodnienia.
3. Beta wydaje mi się ze jest bardzo czuła tylko musisz czekać do pon na badanie a potem na wynik, natomiast te czuły test niby wynik masz odrazu ale czy jest tak mega czuły to nie wiem.

Trzym mocno kciuki aby się wszystko ułożyło,, pozytywnie,, =)

Odnośnik do komentarza

Zaczekaj do terminu miesiączki. Mnie coś kłuje cały czas w jajniku ale nie spodziewam się cudu.3 dzień biorę duphaston więc do @ jeszcze daleko :/ Wkurzę się bardzo jeśli ten przerośnięty pęcherzyk nie pękł i zrobiła mi się wielka torbiel, a wtedy zamorduje lekarza bo chcialam zastrzyk na pęknięcie a on uznał, że nie ma potrzeby. I tak pracuje mi tylko jeden jajnik po laparoskopii torbieli sprzed 3 lat :( Kurde nie wiem jak wy ale ja zaczynam żałować, że nie poszłam prosto do jakiejś konkretnej kliniki bo i tak wydałam już kupę kasy na to wszystko, trzy razy zmieniałam gin a efektów brak :(

Odnośnik do komentarza

Ewa lepiej poczekaj przynajmniej do dnia spodziewanej miesiączki.
Szkoda nerwów i w razie negatywnego testu zas5anawiania się " A może jednak to za wcześnie i jestem w ciazy..."
Uwierz przerabiałam to już masę razy...
Trzeba poczekać... to jest najrozsadniejsze rozwiązanie.
Ja mam termin @ w środę że testować będę około soboty lub niedzieli ze względu na progesteron który przyjmuje chyba że @ nadejdzie.
Tak więc trzymaj się i bądź cierpliwa ;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie wierze udało się mamy TO!!!!!
Jestem w 5 tyg ciąży piękny pęcherzyk.
Szczęście niesamowite. Mam nadzieję ze tez wam się uda.
Z pierwszą ciąża zaszła po clo za 1 razem
A z drugą ciąża przy clo za drugim.
Maleństwo jest w dobrym miejscu czas na piekne zmiany.
Koljna wizyta 7.11 ile to czasu oszaleje.
Czekam na info od was wyniki bety i testy i trzymam kciuki mocno za Was i wasze marzenia =)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...