Skocz do zawartości
Forum

Przestałam czuć ruchy dziecka


Gość Zaniepokojonamama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaniepokojonamama

Witam jestem w 22 Tc od 18 Tc czuje ruchy dziecka jako stuknięcia. Czuję czasem po prostu siedząc czy cokolwiek robiąc ale najbardziej jak położę się na płasko i przyłoże rękę do brzucha czasem zdarzało, się że musiałam położyć się i ponaciskac lekko na brzuch żeby dzidzia dała znać ale zazwyczaj skutkowało jednak od wczoraj ok godziny 18 mam wrażenie że nie czuję nic leżę już od prawie godziny naciskam ruszam brzuchem zjadłam coś słodkiego i nic nie czuję ;( czy, na tym etapie może się coś takiego zdarzyć czy jechać na izbe przyjęć?

Odnośnik do komentarza
Gość Dalajlama

Witam, jestem w 23 t. C. I czasem jest tak, że dzidziuś też nie rusza się cały dzień i noc, dopiero na wieczór po posiłku daje o sobie znać, dziecko tak jak i my śpi, odpoczywa i lepiej nie przeszkadzać mu stukanie w brzuszek, choć wiem, że jest to trudne. Na pewno bo zjedzeniu czegoś słodkiego dzidzia będzie harvowala w brzuszku, proszę się nie martwić.

Odnośnik do komentarza

Ja jak tylko przestawalam czuć ruchy, jechałam na izbę przyjęć na usg, aby się przekonać, czy na pewno wszystko jest ok. Wtedy zazwyczaj kazali mi zostać na kilka dni w szpitalu, ale dzięki temu byłam spokojna. Nie wyobrażam sobie siedzieć spokojnie i czekać, aż się pojawia ruchy. Zazwyczaj jest ok, ale dla pewności lepiej sprawdzić.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzgu1r4urcmzgd.png

Odnośnik do komentarza

Mialam dokładnie tak samo, raz i drugi jak już miałam spanikowana pojechać na IP to córeczka się ruszała. Zapytałam wtedy lekarke na kontroli, powiedziała, żeby się zupełnie nie przejmować, ruchy powinno się czuć i liczyć od 30 tyg. Wcześniej to może być nawet tak, że w jednym tygodniu czuje się codziennie, a w następnym w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...