Skocz do zawartości
Forum

Czy u pań puszystych...?


Gość Kamilkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamilkaa

Witam koleżanki. Czy u pań niskich z lekka nadwagą szybciej widać brzuszek i jest duży jak na pierwszą ciążę ? Miałyście tak ?
Trochę mnie przeraża bo mój wygląda przy 12 tyg jak na 5 miesiąc hehehe :P

Odnośnik do komentarza

Kamila to chyba wszystko zależy od ułożenia dziecka. No i tluszczyku na brzuchu. Ja mam szerokie biodra za to w pierwszej ciąży brzuch mi rósł powoli. Za to w drugiej aż byłam przerażona w jakim tempie rośnie. W pierwszej w 33tyg miałam taki sam brzuch jak w drugiej w 13tyg. A więc każda ciąża inna. Nie martw się ważne żeby dziecko się dobrze rozwijało a ty dużo smaruj brzuch i będzie dobrze :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

To raczej kwestia osobnicza. U niektórych kobiet szybko widać brzuch, u innych później. U dziewczyn "przy kosci" wcale niekoniecznie szybko widać ciążę, bo zaokrąglenie brzucha do pewnego momentu można brać za naturalny stan przy nadwadze. Zależy też jak ten brzuch rośnie, czy do przodu, czy bardziej na boki. Nie martw się, najważniejsze żeby ty i dziecko byłyście zdrowe, a wielkość brzucha jest niezależna od twojej woli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...