9 miesięcy, ciąża

Październikowe 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Kaśka.o

Kaśka.o

Domi taki standard mają, mam nadzieję, że uda mi się uniknac tej cesarki :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmd2nhzef3.png

61299 kaska-o Kobieta, 24 lata, Wrocław
~Natuska00

~Natuska00

MadziaK Tak, nie śpię od 3 dni ale nie umiem zamknąć oczu..

Dziękuję dziewczyny! Super wspominam poród. Ale trochę się boję o mój hemoroid..

Zaniepokojona 44445

Zaniepokojona 44445

Natuska gratulacje. Pięknie wygladacie. Życzymy dużo siły i radości z macierzyństwa.
Nick zaczął przybierać już na wadze, tylko nie wiem, czy on taki leniwy, czy ja źle coś robię. Ta położna która mam jeszcze 2 dni pomaga mi w przystawianiu. Jutro robimy tak, że mniej odciagania a więcej przystawiania. Trzymajcie za nas kciuki.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/rg5043r8sbb1mcey.png

63201 zaniepokojona-44445 Kobieta, 29 lat, Nl
EMIlka1985

EMIlka1985

Natuska, super, wygladacie cudnie:))). Prosimy o więcej zdjęć.
A co do hemoroidow to jutro idę na kolejny zabieg, miałam tydzień temu i jutro powtórka . Po dzisiejszej toalecie myślałam że umrę. Na temat hemoroidow to wiem już chyba wszystko i wszystko przetestowalam, więc gdybyś miała pytania to służę pomocą;)

64955 emilka1985 Kobieta, 34 lata, Chorzów
QueenP

QueenP

Natuska kochana ogromne gratulacje! Jestes mega, że dałaś tyle czasu radę i to w dodatku z takim dobrym humorem! :) wyglądacie cudownie, teraz cieszcie się sobą i odpoczywajcie :)

Dorotka Nich jest przesłodki :) dobrze, że przychodzi położna i chce pomoc a nie olewa sprawę. Z każdym dniem powinno być lepiej :)

Ciekawe jak tam sytuacja u Madzi22 :)

--

Ninka ❤️
https://www.suwaczki.com/tickers/ug37krhm6f5lotfn.png
Igorek ❤️
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj48a5jrvbhd3.png

62335 queenp Kobieta, 30 lat, Anglia
Domi12

Domi12

MadziaK83...pytam bo wspominałaś coś o możliwości bycia z dzieckiem(chodzi o to które jest ) i zastanawiałam się który to szpital u nas daje taką możliwość ...mam też skierowanie na Ujastek gdyby mi Żeromski odmówił ,ale widzę że narazie pocięli mnie raz to i drugi nie robią problemu narazie .

65209 domi12 Kobieta, 31 lat, Kraków
nataliaa3g

nataliaa3g

Natka, moje gratulacje :) widać że jesteś niesamowicie szczęśliwa :) no i też dałabym Ci mniej lat ;) niech Oskarek zdrowo rośnie :) a teraz śpijcie i odpoczywajcie :) :*

Ciekawe co tam u Magdy, fajnie by było, gdyby też już miała Anelkę obok :)

Emilka, mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. Daj znać co tam Ci jutro lekarz powie :)

Dorotka, fajnie, że już lepiej. Mam nadzieję, że położna pomoże. A w razie czego pamiętaj, że jest MM i nie daj sobie wmówić, że z Ciebie zła mama. Uda się utrzymać laktację to super, a nie to trudno. Swoją drogą chyba jedyny okolociazowy temat względem którego nie mam ciśnienia i nie panikuję ;)

Dobrego wieczoru :)

63280 nataliaa3g Kobieta, 30 lat, Olsztyn
andiama

andiama

Natuska, jak na dziewczynę, ktora dopiero co urodziła i jeszcze nie spala tak dlugo, wyglądasz oblednie. Naprawdę widac od ciebie szczęście:) cudny szkrab:)
Dorota, na pewno bedzie coraz lepiej z karmieniem. Nie ma się co obwiniać bo to wiecej szkód niż pożytku przynosi. Ważne, ze polozna przychodzi i służy rada i pomocą.
Właśnie, ciekawe jak tam Magda, w sumie tez milczy caly dzień wiec może rzeczywiście przywitamy mala księżniczkę za niedługo.
Wszystkim nowym i tym troszkę starszym mamom życzę cudownych chwil z dzieciaczkami :) a nam, nierozpakowanym jeszcze, aby te ostatnie chwile z naszymi szkrabami w brzuchu byly cudowne, bezstresowe i pelne szczescia:-*
P.S Daniel będzie małym batmanem z tego co widzę z wyprawki:D

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/llar53s.png

62803 andiama Kobieta, 28 lat, Nowy Sącz
MadziaK83

MadziaK83

Emilka trzymam kciuki oby tym razem po zabiegu było lepiej i w końcu przestało tak bardzo boleć, spytaj jak to długo jeszcze będzie tak bolesne i czy to normalne i co robić w takiej sytuacji.
Domi Ujastek tnie czy trzeba czy nie, i o ile obecnie jedno cięcie nie jest już wskazaniem do drugiego, tak w Ujastku nadal jest, ja mam na skierowanie na cięcie napisane że cc z wyboru, stan po cięciu, możliwość rozejscia blizny lub pęknięcia macicy. A możliwość bycia z dzieckiem to apartamenty które są przy oddziale, mąż będzie czekał z Filipkiem i ok 15 minut po cięciu zaniosa mu dzircko, a mnie po godzinie jak będą wiedzieli że jestem stabilna i nic się złego nie dzieje. Warunkiem jest donoszone zdrowe dziecko, bo apartamenty nie są na oddziale gdzie jest różny sprzęt, tylko w osobnym skrzydle. A minusem to że są odpłatne 900 zł za dobę, czyli 2700 po cięciu się płaci. A plusem że i 5 osób może być ze mną 24 godziny na dobę bo jestem tam sama. No i trzeba rezerwować je wcześniej, a miesiąc przed terminem opłacić.
Magda mam nadzieję że już urodziłas i odpoczywacie z malutka. Czekamy tu wszystkie na wieści :)

--

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków
Domi12

Domi12

Madzia K83 ....
No generalnie zawsze jest taka możliwość pęknięcia lub rozejścia się rany ale im dłuższy czas od porodu tym mniejsze prawdopodobieństwo....bo to jest wskazanie do 2 ty masz dziecko z tego co pamiętam 2,5 roku to jest krótki odstęp ....wiem że na Ujastku nie robią problemu z CC tylko robią .Ale że można być z rodziną to nie wiedziałam, że takie rzeczy....przy naturalnym ciężko było by trafić z rezerwacją w termin :)To fajnie będziesz miała , bo jak ostatecznie uda mi się z CC w Żeromskim to tam takich opcji nie ma dziecko dostajesz odrazu po CC jak pamiętam chyba 40 min i jest cały czas z tobą. Zobaczymy co to będzie.

65209 domi12 Kobieta, 31 lat, Kraków