9 miesięcy, ciąża

Październikowe 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MadziaK83

MadziaK83

Emilka o kircs współczuję kochana :( pewnie masz tam wszystko poranione i dlatego taki bol. U nas w szpitalu dana ketonal tylko pierwszego dnia po cięciu, potdm już tylko paracetamol, nie wiem widc jak to z tym ketonalem jest, najlepiej byłoby spytać lekarza. Ibuprom też chyba kiepsko przy KP :/
Natuska to i u Ciebie pewnie też pójdzie z nagła jak u Doroty. Kurcze ale chłop chamski zagapil sie i jeszcze na Ciebie krzyczał, no ludzie to są bezczelni :/
Queen u mnie też dziś goladki, jeszcse sosik pieczarkowy się robi :)
Byliśmy w sklepie i w urzędzie gminy i na poczcie. Wchodzę na pocztę a młody marudzi i wszystko na nie, te ostatnie górne piątki mu wychodzą i akurat dzis boli i marudzi, siadlam sobie na krzesełka i tłumacze ze musimy poczekać bo jest kolejka. A Pani z okienka wola ze poprosi Panią ciężarna przed kolejkę, ludzi wmurowalo ale nikt się nie odezwał hehe, a z uwagi na marudzenie młodego skorzystalam :) a pan iż drugiego okienka pyta go a co ty tak marudzisz, mówię ze ząbki mu wychodzą i boli to marudzi, a ona na to dopiero?? Mój wnuk to już dawno ma wszystkie!! Nie wiem ile wnuk ma lat haha i nie spytalam czy do 8 wlacznie tak mnie zszokowala haha no i może prawo jazdy wnuk też już ma :D ludzie to są niezle traceni, bo nie spodziewałam się ze może być rywalizacja nawet w wychodzeniu zębów :D
Mlody poszedł się bawić do ogródka a ja szybko zjadłam i leżę chwilw bo mnie jakiś dziwny skurcz złapał, chyba pierwszy w zyciu w obu ciążach i nawet troszkę zabolal hehe i się lekko zaniepokoilam, teraz czuję też ze mam mokro a mam tampon i nie powinien być mokry, zaraz musze zbadać sprawę może to czop? Jaki on ma kolor? Bo sluz mam taki biały kremowy ostatnio.

--

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków
~Natuska00

~Natuska00

MadziaK czop to raczej taka galaretka. Beżowa albo podbarwiona lekko krwią.

Ja za to teraz się położyłam i mam jakieś takie dziwne skurcze muszę zacząć liczyć i czy nabieraja na sile i strasznie krwawie jak przy okresie. Nie chce siać paniki bo to może być skutek badania.... Ale muszę się obserwowac

MadziaK83

MadziaK83

Natuska o kurcze jak krew to chyba trzeba sprawdzić co się dzieje??

--

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków
~Natuska00

~Natuska00

MadziaK poczekam jeszcze chwilę bo pojadę i mi powiedzą że to przez badanie. Jak się nasili to pojadę na IP. Strasznie się czuje "naruszona" tam na dole a samo badanie nie było jakieś straszne

Bibs

Bibs

Natuska... Nie chce się wcinać, ale moja ginekolog badaniem wywołała mi poród, też miałam 4cm i urodziłam potem w ciągu dwóch godzin więc... to może być To. Powodzenia!

59048 bibs Kobieta, 36 lat, Poznań
nataliaa3g

nataliaa3g

Natka, trzymaj się i nie siedź za długo w domu. Któraś z dziewczyn (Basia?) mówiła że tuż przed porodem nie miała ani skurczy, ani wody jej nie odeszły a właśnie zaczęło się od krwi... Daj znać co i jak.

Jej, Emilka, Ty to się masz :( mam nadzieję, że to mimo wszystko chwilowe :( jak nie to dzwoń do swojego lekarza, na pewno coś Ci poradzi.

A ja właśnie wypracowałam pieluszki i pościel, do tej pory ogarnęłam tylko to co do szpitala a reszta leżała w szafie. Zawsze coś do przodu.

63280 nataliaa3g Kobieta, 30 lat, Olsztyn
Basiaa

Basiaa

Natalia tak ja tak mialam. Zw zaczęłam krwawic jak pojechalam do szpitala bo miała dopiero 35 tydzień to już rozwarcie na 5cm było

62669 basiaa Kobieta, 32 lata, Nowy Sącz
~Natuska00

~Natuska00

spoko dziewczyny poczekam do 18 czy mi się to wyciszy, bo czuje się taka spieta tam na dole, że nie umiem się wyprostować. Może być tak, że tym badaniem coś mi ruszyło. Dlatego daje sobie jeszcze chwilę czasu, położyłam się i wsłuchuje się w organizm, ze tak powiem

Basiaa

Basiaa

Emilka jeju masakra. No ja po cc dostawałam ketonal dozulnie potem też w tabletkach i dawalam małemu normalnie mleko z piersi. Ale, to mówili, ze to aż tak będzie bolało? Kurde powinni ostrzec jakoś doradzić co robić wtedy.

Basiaa

Basiaa

Natuska ja też teraz zaczęłam tak krwawic po badaniu jak mnie przyjmowali do szpitala tylko ze ja mialam pessar i chyba gdzieś poprzyrastal i jak poruszali to zaczęła się krew mocno lac.