9 miesięcy, ciąża

Październikowe 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~MartaNew

~MartaNew

Mnie odrzuciło od mięsa nie jem w ogóle, a jak czuje pieczone albo smażone to jest mi strasznie nie dobrze teraz najlepiej tylko chleb z serem i pomidorem :) też strasznie reaguje na perfumy oraz odżywki do włosów.

~Mamasita

~Mamasita

ankaaa007 właśnie inaczej. Czułam że jestem w ciąży, a teraz nie. Wiem cycki bolały mnie strasznie, ale co chwila latalam do ubikacji więc inaczej. Dziś byłam u lekarza bo dalej. Mnie meczy z nosa krew z ropa pluje ropa z krwią i kaszel masakryczny. Mam antybiotyk bo już na oskrzela wlazło I do tego zapalnenie zatok. Poprosiłam też o betę. Nie bardzo chciała mi lekarka zrobić ja w Irlandii mieszkam i tu jest całkiem inaczej ale ze była to Polka i spadł mi progesteton w ciągu 6 dni że 168 na 94 ale inne jednostki mamy to stwierdziła że mi zrobi. Mam nadzieję, że jutro zobaczę wzrost bety. Trzymajcie kciuki

klaudia2525

klaudia2525

Witam dziewczyny, zachęcam Was do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie, ankieta jest anonimowa a posłuży mi do napisania pracy. Bardzo proszę o pomoc, zajmie Wam to dosłownie 5 minut a mi brakuje tylko 15 ankiet. Pozdrawiam i z góry dziękuję LINK do ankiety ANKIETA

61777 klaudia2525 Kobieta, 29 lat, Łódź
~Olaaa34

~Olaaa34

Ja jestem po pierwszej wizycie jest pęcherzyk A za 2 tyg nastepna wizyta czuje się ok mdłości są i ketchup i pomidory zjadłabym wiadrami

ankaaa007

ankaaa007

Mamasita trzymamy kciuki. Będzie dobrze.
No dziewczyny ja idę w środę do lekarza ciekawa jestem co i jak. Ale znam już swój organizm i jeżeli są mdłości to znaczy że ciąża się prawidłowo rozwija. Bo trochę też już przeszłam w swoim życiu bo trzeba dmuchać na zimne.
Mamusie odpoczywajcie i dajcie o siebie i brzuszki buziaki

--

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3ku4cdbej4.png

50712 ankaaa007 Kobieta, 27 lat, Ctr
~Olaaa34

~Olaaa34

Anka też tak słyszałam że mdłości s dobra oznaka ja też mam dziś nawet postawiłam sobie miskę w pokoju żebym nie musiała boegac ale nie przydała się i boję się co będzie dalej jak ja dopiero 5+5

~zawieszkiagnieszki

~zawieszkiagnieszki wpis edytowany

Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie. Chciałabym was zaprosić na moje konto na instagramie , gdzie od niedawna tworzę zawieszki do smoczków ,zawieszki do stojaków edukacyjnych i inne cuda z koralików dreanianych i silikonowych . Dopiero się rozkręcam dlatego proszę o pozostawienie jakiegoś śladu jak juz zaglądniecie:) pozdrawiam Tekst linka

~Mamasita

~Mamasita

Ja w sobotę do lekarza nie czuje dalej nic. ani piersi nie są tkliwe ani mdłości nie mam. Mi Wychodzi z okresu 7 tyg 0 dni ukończonych zatem bieżący jest tydzień 8. robiłam betę w poniedziałek i od ostatniego razu po 7 dniach przyrost był ale kalkulator bety pokazuje że poniżej normy zatem nie wiem jak do tego pochodzić.

~Olaaa34

~Olaaa34

Mamasita ja bym się ta Beta nie sugerowała bo podobno później wolniej rośnie A jakie masz wartości? Kiedy masz lekarza i jak ten twój progesterob?

mmiissiiaa

mmiissiiaa

Witam Was serdecznie. Prawdopodobnie jestem w ciąży. Testy 3 wychodzą z bladą Kreską. Z miesiączki prawdopodobnie to 6tydz i 6 dzień, do lekarza mam w piątek. Mdli mnie i mam wyostrziny zapach ale dopuki nie zobaczę usg to nie uwierzę... Mam nadzieję że jednak się udało... I Wam również gratuluję

62218 mmiissiiaa Kobieta, 33 lata, Chełm