9 miesięcy, ciąża

Październikowe 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

magda22

magda22

Kasia Strasznie dużo czasu jeszcze, ale u tego genetyka połówkowe robi się od 20 do 24 tygodnia ciąży, a jest bardzo dobry, także wolę później a u kogoś sprawdzonego :D A czas fakt leci bardzo szybko.
Co do plci to może po prostu wargi były spuchniete u dzieciaczka Twojego, temu najpierw powiedziała, że dziewczynka potem coś mamrotala, że chłopiec.
Rzeczy tyle cudownych, a nie wiadomo jaka płeć hehe, my to się mamy :D
A kiedy u Ciebie połówkowe?

--

https://www.suwaczek.pl/cache/46e27f3279.png

60795 magda22 Kobieta, 20 lat, Białystok
Kaśka.o

Kaśka.o

Magda ja mam 18 czerwca połówkowe, to bedzie 20+6 :) Także jeszcze sporo czasu, na szczescie po drodze zobacze swojego malucha jeszcze 28 maja u mojej ginki :D

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/eza98nu.png

61299 kaska-o Kobieta, 24 lata, Wrocław
magda22

magda22

Kasiu Do mnie ginka powiedziała, żeby umawiać się za 4 tygodnie najpóźniej, żeby być po połówkowych, chyba, że będę chciała wcześniej to przyjść, ale wszystko jest dobrze z dzidzia, a od początku ciąży i tak chodzę co 2 tygodnie, czasami byłam co tydzień nawet :D
Ostatnio byłam w piątek, a do 10 czerwca może wytrzymam hihi
Chociaż zaczęłam się stresować badaniami, w prawdzie wiem i czuję, że jest wszystko dobrze, ale stresik jest już

--

https://www.suwaczek.pl/cache/46e27f3279.png

60795 magda22 Kobieta, 20 lat, Białystok
MadziaK83

MadziaK83

Uff skończyłam, ale mnie dłonie bola, ale tak to jedt jak sień ie pracuje, a jeszcze wzięłam sobie wałek jakim nasze chłopaki maluja wiec taki byczy i ciezki jak diabli hihi. W ogóle dziś bardzo dużo zrobiłam, no ale jak się wstaje o 3 to dzień jest długi :D
Dziś młody ma szczebelki i zobaczymy czy będzie spał albo choć da mi pospać choć do 5 :p
Kasia to trzymam kciuki za dziewczynkę :)
Ja mam polowkowe 13 czerwca i to będzie 19+4 jak sobie obliczylam. A najlepsze ze dziś na usg maly był wielkosciowo na 17, 17+3, czyli większy nawet niż według OM a przecież owu się spóźniła hihi
A kolejna wizytę mam za miesiąc czyli 19 czerwca chyba. Choć czuje ze zjawię się wcześniej bo wzięła znów posiewy i pewnie mi ta cholerna bakteria znów wyjdzie wrrr albo przynajmniej mierna flora i zaś jakieś czopki albo inne dziadostwo.
Dobranoc kochane, położyłam się na łóżku i oczy mi się zaczęły zamykać, ciekawe dlaczego :p

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/bk0q37z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/xre42bb.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków
mmiissiiaa

mmiissiiaa

Cześć dziewczynu
Super że u Was wszystko dobrze cieszę się bardzo. U mnie bez zmian powolutku leci...

Któraś z dziewczyn pytała o ruchy... W pierwszej ciąży z córką z ruchami zawsze był problem. Cura była ciągle odwrócona pup@ i do końca nie wiedzieliśmy czy chłopiec czy dziewczynka ale ciężko było naliczyc 10 ruchów a czasami było nawet tak że przez cały dzień nic i dopiero przed snem.
W ciąży z synem za to ruchy czułam już w 16 tygodniu bardzo wyraźnie i nieustająco praktycznie, a pod koniec ciąży to Juz całkiem dawał popalić.
Wszystko jest uzależnione od tego w jakiej pozycji jest ułożonw dziecko także nie martw się.

Pozdraqkam gorąco i ściskam Wasze brzuszki :)

62218 mmiissiiaa Kobieta, 33 lata, Chełm
Kaśka.o

Kaśka.o

Misia Cześć, odezwałaś się w końcu :) super, że u Ciebie tez wszystko w porządku.

Witam się też z resztą dziewczyn, życzę miłego dnia :)

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/eza98nu.png

61299 kaska-o Kobieta, 24 lata, Wrocław
EMIlka1985

EMIlka1985

Misia, pytałam o ruchy, bo od 3 tygodni bylo ich dużo i mocne a wczoraj nic, dzisiaj w nocy też nic i już spanikowalam i zamówiłam przez Internet pół godziny temu detektor tętna. Mam nadzieję że jutro dojdzie, bo jak przez weekend Mała będzie cicho to będę się stresować.

64955 emilka1985 Kobieta, 34 lata, Chorzów
MadziaK83

MadziaK83

Emilka będzie dobrze kochana.
Misia super że u Ciebie w porządku, mam nadzieję że już dobrze się czujesz i niedługo będziesz się chwali dwoma kreseczkami :)
Co do ruchów to też mi ginka wczoraj powiedziała ze jak ja mam łożysko z przodu to bee je dużo słabiej czuła. Z Filipkiem chyba też miałam z przodu i wiem jedno, ani jeden raz nic mnie nie zabolało, spałam sobie spokojnie, naprawdę ledwo te ruchy czułam a młody urodził się bardzo silny co mnie mocno zdziwiło bo myślałam że to będzie mimoza skoro w brzuchu taki spokojny mi się wydawał :p

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/bk0q37z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/xre42bb.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków
andiama

andiama

Witam sie i ja :) mnie wczoraj siostra wywlekła na miasto i myślałam że cos dla Danielka lub siebie kupie ale nic nie znalazłam, no nic musze czekać na przypływ weny :P Natalia gratuluje dziewczynki :) od strony mojego lekkie zawiedzenie, ze mamy synka bo każdy chcial dziewczynke. Nawet moj myślał że będzie dziewczynka i zrobilo m sie przykro, bo co synek będzie mniej kochany czy jak? Ale później jak do niego to wszystko doszlo to beczal jak bóbr ze szczęścia:)
Czytałam wczoraj w nocy z nudów forum styczniowych mam i tam to każdy temat poruszają te kobitki

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/llar53s.png

62803 andiama Kobieta, 28 lat, Nowy Sącz
mmiissiiaa

mmiissiiaa

Z tymi ruchami jest różnie ale lekarz mówił że jak przez 24 godziny nie czujesz albo jak są bardzo słabsze lepiej to skontrolować.

Chciałabym bardzo ale wątpię czy to będzie szybko. O tą stracona starałam się 12 miesięcy także dużo przede mną. Dzięki i pozdrawiam Was serdecznie

62218 mmiissiiaa Kobieta, 33 lata, Chełm