9 miesięcy, ciąża

Październikowe 2019

~Olaaa34

~Olaaa34

Witajcie dziewczyny ostatnia @ 8 stycznia owulacja 19 pierwszy blady test 30 stycznia pierwszą beta 31.01 82 A druga 2.02 292 według om twrmin 15 pazdziernik :) termin do lekarza 11.02 czy jest tu juz jakas październikowa mama?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mamasita

~Mamasita

Hej dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć. Ostatnia miesiączkę miałam 31. 12 testy wszystkie pozytywne na kilka dni prze @. Beta ładnie rośnie.
29.01 - 288
01.02 - 1449
04.02 - 6993
Jestem mamą dwójki chłopców w wieku 7 lat i 21 miesięcy. Sama będę mieć 37 lat w tym roku.

~Olaaa34

~Olaaa34

Też myślałam o 3 Becie ale się nie zdecydowałam
Mamasita kiedy pierwszą wizyta?
Anka termin z apki czy lekarza kiedy miałaś ostatnie @?
Dzięki Pinka:)

~MartaNew

~MartaNew

Cześć dziewczyny, melduje się przyszła mama. Ostatnia @ 01.01.2019. Termin mam na 8.10.19. Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie ponieważ pojawiły się niepokojące delikatne plamienia, okazało się ze jest to plamienie implantacyjne i jest wszystko ok.

~MartaNew

~MartaNew

Tak, widoczne jest już ciałko żółte i tarczka zarodkowa świadcząca o tym ze lada moment będzie widoczny zarodek. Ciąża rozwija się prawidło.

~Olaaa34

~Olaaa34

Kurczę to lekarz musi mieć dobry sprzęt ciekawa jestem co ja usłyszę w poniedziałek:) nową prywatną przychodnia więc myślę że sprzęt dobry i powie mi wiecej A naste wizyta Kiedy?

~MartaNew

~MartaNew

No jestem ciekawa co u Ciebie będzie widać. Następna wizyta u mnie za 2 tyg.

Doktorantka

Doktorantka

Witam, zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich przyszłych i obecnych mam, o wypełnienie anonimowych ankiet dotyczących aktywności fizycznej kobiet w ciąży. Wspólnie z koleżanką prowadzimy badania na ten temat w ramach studiów doktoranckich na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Będziemy bardzo wdzięczne za pomoc :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf20D7bNYuX3myr--Or-ErDNDtbjL9jLwmm9wv9yUcjNVX-SA/viewform

61952 doktorantka Kobieta, 26 lat, Kraków