Skocz do zawartości
Forum

Wasze pierwszy objawy ciąży? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Julia131111

A ja na początku objawów nie miałam żadnych, jedynie brak miesiączki. Dopiero później doszły mdłości. Okropne mdłości :( i również wszystko mi śmierdziało. Nie mogłam wytrzymać nawet gdy czułam perfumy!

Odnośnik do komentarza

W ciągu ostatnich paru dni zaczęłam dziwnie się czuć. Nie wiem na ile to ewentualną ciąża, a na ile po prostu złe samopoczucie (zapłodnienie, jeśli do niego doszło, mogło mieć miejsce 3-4 dni temu, więc nawet nie doszło w tym czasie do zagnieżdzenia zarodka)...
Od kilku dni jest mi słabo, po olewa mnie lewy jajnik, dziś pojawiły się problemy żołądkowe, bolą mnie piersi (tak bolą tylko przed okresem), dziś czułam, jakbym miała za chwilę dostać @, ale planowo zostało do niego jeszcze 11 dni (4-5 dni temu były dni płodne, więc wydaje mi się, że na @ za wcześnie). Jak myślicie, za wcześnie jest, by pojawiły się objawy ciąży? Przyznam, że nigdy wcześnie się tak nie czułam. Dopiero zaczęliśmy starać się z mężem o dziecko.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam chyba dość nietypowy objaw (przynajmniej w tak wczesnej ciąży), bo kilka dni przed miesiączką pojawiła mi się na brzuchu linea negra (tzw. czarna kreska, od pępka do wzgórka łonowego). Zanim zrobiłam test ciążowy i miesiączka nie przyszła, już wiedziałam, że tym razem się udało :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...