Skocz do zawartości
Forum

Pomocy, krwawienia w ciąży!!


Gość Zuzelska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzelska

Cześć dziewczyny czy jest tu któraś z krwawieniami w ciąży? Mieszkam w uk lekarze nie bardzo pomagają. Jestem w 16tc, Po konsultacji z polskim gin. wiem ze jest problem z kosmowka stad mam krwawienia kazał dużo leżeć, oprócz tego już trzy razy wyleciał mi bardzo duży skrzep krwi co to może być? Czy może któraś mnie troszkę uspokoić

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzelska

Cześć, nie mam żadnych leków byłam u Pl ginekologa i stwierdził ze mi to nic nie da jedyne co mnie ratuje to odpoczynek. Mam 5letnia córkę wiec nie zawsze mogę odpocząć. Już ponad 3tyg krwawię. W poniedziałek tydzień temu dostałam kolejny zastrzyk na przeciwciała z racji takiej ze krwawię i po badaniach we krwi było ich mało. Co nie zmienia faktu ze cały czas mnie nartwia te krwawienia i do tego co jakiś czas lecą mi skrzepy krwi. Lekarz polski powiedział ze jedna kobieta krwawi druga nie do 20tyg kazał leżeć żeby dzidzia wróciła na swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza

Ja w o u ciazach też krwawilam. W 7 i 8 tyg. Ale ja odrazu dostałam luteine dopochwowo. Ale w 17tyg to już jak dla mnie dziwne że tak spokojnie do tego podchodzą. Ale jakie usg ci robił ktoś? Sprawdzal co dzieckiem?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...