Skocz do zawartości
Forum

Błagam o szybką odpowiedź :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam chyba ciążę urojoną.
Chodzi o to, że mam objawy ciążowe, a ciąża w tym wypadku wydaje się być nonsensem...

Pierwszy dzień ostatniej miesiączki przypada na 4 stycznia. Zakończyła się 8 stycznia.. miesiączki mam regularne. Przeciętnie 28 dni.
11 stycznia 'baraszkowalam' z narzeczonym. Nie było stosunku, jednakże poinformował mnie, że włożył mi palec na którym mogła znajdować się sperma...aczkolwiek podobno wytarł te palce.
13 stycznia odbył się stosunek, ale z zabezpieczeniem. Dokładnie sprawdzamy po kwzdym stosunku czy prezerwatywa nie pękła i tym razem również to sprawdziliśmy.
Teoretycznie owulacja przypadała 18-19 stycznia. Zaobserwowałam wtedy wzrost temperatury do 37 stopni. Bolały mnie też bardzo piersi i lekko podbrzusze. Jednakże śluz był zbyt gesty i zbyt biały... nie przypominał śluzu płodnego..
Przez ten jego palec zaczęłam się stresować, że mogłam zajść w ciążę. Mimo że było to 6,7 dni przed owulacja... Od soboty boli mnie głowa, mam lekkie bóle w podbrzuszu, piersi także mnie bolą... W dodatku niemalże non stop mam mdłości, które mi bardzo dokuczają.
Mój stres wynika, że tego że ciąża w tym momencie nie jest mi na "rękę" ponieważ niedługo będę miała badania do służb mundurowych i niestety ciąża wyklucza z rekrutacji... przez to strasznie się stresuje. Rok walczyłam o tą pracę i boje się że przez naszą nieodpowiedzialność mogę odpaść.

Dodam, że jestem posiadaczką macicy dwudrożnej i kiedyś ginekolog poinformował mnie, że możliwe będą problemy z zapłodnieniem, co też przyprawia mnie o dreszcze bo nie wyobrażam sobie życia bez dzieci.

Czy ciąża w opisanym przypadku jest możliwa? Czy to za wcześnie na jakiekolwiek objawy?? Skąd ten ból piersi po owulacjii, ból brzucha i mdłości? Możliwe że wbiłam sobie do głowy ciążę i mój organizm mnie oszukuje? Czy może to zespół napięcia miesiaczkowego, ponieważ miesiączka powinna się pojawić za ok 9 dni?

Odnośnik do komentarza

Jeśli jeszcze 9 dni do @, to te objawy to na pewno nie ciąża. Organizm nie może Ci wysyłać takich sygnałów bo jeszcze "nie wie" o potencjalnej ciąży. Stawiam na zespół napięcia przedmiesiaczkowego ;) też mam dwurożna macice i faktycznie, może nie samo zaplodnienie, ale implementacja zarodka jest trudna. O pierwszą ciążę starałam się 4 lata, o drugą 5 lat, o trzecią 1 cykl ;) ale znam kobiety którym to przychodziło łatwiej z tą samą wadą. Zrób test za kilka dni dla pewności, ale pomysl ze całkiem zdrowa para ma tylko 30% szans na ciążę w 1 cyklu przy pełnym stosunku. Jak będzie 1 kreska to uwierz, że nie jesteś bo psychika lubi platac figle i np opóźnić okres. Będzie dobrze!

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź, trochę mnie to podbudowało. Mam teraz kiepski czas, dużo stresu..
A czy ciąża w opisanym przypadku jest możliwa? Bo wg mnie byłoby to jakiś cud i kosmos... Ale mój organizm tak wariuje, codziennie mam takie mdłości, że nie jestem w stanie nic jeść ani myśleć o jedzeniu. Nie pomaga mi ani mięta ani imbir. Nigdy tak nie miałam, dlatego pomyślałam że może to objaw zapłodnienia..

Odnośnik do komentarza

To z pewnością nie są objawy ciąży tylko stresu... Objawy pajawily się zbyt szybko... Poczekaj na miesiączke dla pewności zaraz po zrób test... Bo oczywiście miasiaczki podczas ciąży też się zdarzają. Nie ma w tym momencie powodów do obaw.

Odnośnik do komentarza

Zxc, a ja trochę z innej beczki: życzę Ci powodzenia w rekrutacji:) Ja sama zaszłam w ciążę cztery miesiące po powrocie ze szkoły, przy pierwszej próbie:) Domyślam się, że stresujesz się ewentualna ciążą. Ja, gdybym zaszła w ciążę przed szkołą, na pewno bym z tej pracy zrezygnowała. A tak mam i pracę, która lubię, i super dzidzie:)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzgu1r4urcmzgd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...