Skocz do zawartości
Forum

Objawy ciąży


Gość Battle04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż z moją dziewczyną chyba zaliczylismy wpadke ale do rzeczy... Moja dziewczyna miała około 8 grudnia, przed świętami i w święta miała bóle brzucha, mdłości i tkliwosc piersi, stosunek był w sylwestra jednak nie doszło do 'wyrysku' stosunek trwał dosłownie 3-4 minuty, moja dziewczyna zrobiła test 4 stycznia lecz stwierdziliśmy że to zdecydowanie za wcześnie bo wyszedł. Negatywy żeby był wiarygodny, dostała okresu 7 stycznia jednak jak mówiła był on mniej obfity niż zwykle, następny test zrobiliśmy 12 stycznia lecz też wyszedł negatywny. Moje pytanie do was brzmi czy wgl jest możliwe że ten krótki stosunek przerodzi się w wpadke? Jestem pewny że wyrysku nie było a czytałem na internecie że płód test może wykryć między 8-10 dniem po stosunku a minęło 12. Czy może te jej wcześniejsze objawy przed stosunkiem mogą oznaczać jej jakieś zaburzenia hormonalne? Dodam że mamy po 20 lat

Odnośnik do komentarza

Długość stosunku nie ma wpływu na "wpadkę". Wiek też nie ;). Z tego co napisałeś raczej nie ma szans na ciąże, bo po stosunku okres był.
Ogólnie test najlepiej robić w dniu spodziewanej miesiączki. Ale by nie robić w kółko testów z moczu i ciągle zastanawiać się czy już mogło dojść do zapłodnienia czy nie, to najlepiej zrobić test z krwi beta hcg. Kosztuje ok. 20 zł i wynik jest w tym samym dniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...