9 miesięcy, ciąża

Błagam o pomoc!

Madzia Lena

Madzia Lena

Byłam we wtorek na usg u mojego lekarza który stwierdził brak akcji serca dziecka. Zarodek ma 2,2 cm co świadczy na jakiś 8 tydzień, jednak lekarz twierdzy że powinien być 10 twierdząc po dacie ostatniej miesiączki. Jednak ja stosunek miałam 20 pazdziernika a 27 dostałam okresu, kolejny stosunek był 4 listopada co może świadczyć że do zapłodnienia mogło dojść później i mogę być jednak dopiero w 8 tygodniu jak świadczy zarodek. Jednak największym problemem jest brak tetna, każda czekać tydzień czyli do przyszłej środy, czy jest szansa że serduszko zacznie bic? :((((

61666 madzia-lena Kobieta, 23 lata, Zamość

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Alina123

~Alina123

Znane są takie przypadki że lekarz nie widzi akcji serca a inny widzi, tez pomyłki wieku ciąży. Jeśli lekarz kazał zaczekać kilka dni i zaprosił na kolejną wizytę to znaczy ze widocznie jakaś nadzieja jest moim zdaniem. Ja byłam w 7tc na usg i lekarz serca nie słyszał, był tylko pęcherzyk, dwa tygodnie pozniej byl już normalnej wielkości zarodek i bicie serca. Trzymam kciuki!

~Anna13

~Anna13

No nie wiem co odpowiedziec alw przy zarodku 2.2 cm serce powinno juz bic.ale szansa oczywiscie jest.

Paulina88ezd

Paulina88ezd

Kolezanka byla w 10 tyg i brak tetna dostala skierowanie do szppitala na zabieg tego samego dnia o 16 przed zabiegiem zrobili jej usg i okazalo sie ze serce bije jak dzwon maly ma teraz 4 lata.

60350 paulina88ezd Kobieta, 31 lat, Zdunska Wola
Madzia Lena

Madzia Lena

Dziękuję za wsparcie, czekam do środy na wizytę w szpitalu i mam nadzieję że się coś zmieni i będzie dobrze :)

61666 madzia-lena Kobieta, 23 lata, Zamość