9 miesięcy, ciąża

Pomocy!

Madzia Lena

Madzia Lena

Witam, byłam wczoraj u lekarza ciąża powinna mieć 10 tydzień, jednak okazało. Się że zarodek ma jedynie 2,2 cm i świadczy to na 9 tydzień jakoś. Najgorsze ze lekarz nie widzial bicia serca, zapadł wyrok lyzeczkowanie. Poszłam. Więc do innego lekarza który niestety powiedział że także nie widzi serduszka. Badania mam dobre nie mam krwawienia ani bólu. Lekarz wyznaczył mi wizytę w szpitalu na za tydzień jeżeli nic nie będzie się dzialo na podanie tabletki. Czy jest jakaś szansa żeby za kilka dni jeszcze zrobić 1 usg? Czy jest jeszcze szansa na bucie serduszka? Lekarz mówił że widać pecherzyk zoltkowy który mógł wskazywać na wadę zarodka. Pomocy!!

61666 madzia-lena Kobieta, 23 lata, Zamość

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Bibs

Bibs

Jeden tydzień różnicy w wieku ciąży jeszcze niczego nie przesądza ale fakt na tym etapie już echo powinno być. Możesz zrobić jeszcze badanie bhcg i powtórzyć po 48h, jak przyrost będzie niewłaściwy będziesz miała jakieś podparcie teorii lekarza. Niestety takie są realia. Mimo wszystko trzymam kciuki. Powodzenia.

59048 bibs Kobieta, 36 lat, Poznań
Asiaczek88

Asiaczek88

Madzia Lena też to przechodzilam. Przy przyjęciu do szpitala zbada Cię z 3 innych lekarzy, poziom bety też Ci zrobią, więc wszystko sprawdza. Trzymaj się!

--

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxs65gmleo1q8f.png

59606 asiaczek88 Kobieta, 25 lat, Ostrów Wielkopolski
Madzia Lena

Madzia Lena

Dziękuję. A czy czekanie tydzień nie będzie miało złego wpływu na mój organizm? Wiem że lekarze wiedzą lepiej i poszłam. Do naprawdę dobrego, ale wiadomo ktoś kto to przeżył wie też lepiej. Liczę na cud że będzie serduszko biło :((

61666 madzia-lena Kobieta, 23 lata, Zamość
Asiaczek88

Asiaczek88

Madzia Lena u mojego dziecka serduszko zatrzymało się w 9tyg a dowiedziałam się w 12tyg. Żadnego zapalenia nie miałam. Teraz też jestem w ciąży i wszystko jest wporzadku. Także nie przejmuj się, kolejnym razem będzie wszystko dobrze!

--

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxs65gmleo1q8f.png

59606 asiaczek88 Kobieta, 25 lat, Ostrów Wielkopolski