Skocz do zawartości
Forum

Ciąża, pomocy!!! Bardzo ważne


Gość Julia890

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat, zmagam się z dosyć dziwnym problemem, otuż, 3 miesiace temu uprawialam seks z chlopakiem. Od tamtego razu nie było nic. Okres dostawałam normalnie, obfity, długi. Moje miesiączki są dokladne co do dnia. 31 grudnia mialam dostac okres natomiast spoznil się 10 dni, co bylo dla mnie szokiem, jak mowilam mam dokladny co do dnia. Dziś dostałam jakiegoś lekkiego krwawienia, brzuch mnie okropnie bolał. (Minelo 13 dni od owulacji).Nie podejrzewam ciąży aczkolwiek naczytałam się tyle tego w internecie, że już nie wiem co myślec. Oczywiste jest dla mnie to, że w trakcie ciąży okres nie występuje. Aczkolwiek zaczełam się stresować bo jednak a ni się nie stresuje niczym na codzien a ni się zle nie odzywiam, funkcjonuje normalnie. Nie zabezpieczalismy się i to jest jedyną moją obawą, wiem ze to jest niemozliwe ale bardzo prosiłabym by ktoś racjonalny się na ten temat wypowiedział. Z góry proszę o darowanie sobie komentarzy typu "wyszlas z liceum a nie wiesz jak funcjonuje Twoj organizm" itp itd. Ja tylko potrzebuje pomocy i uspokojenia.

Odnośnik do komentarza

To że masz 19 lat nie znaczy że musisz wiedzieć jak funkcjonuje Twój organizm bo nie jesteś maszyną i wszystko może powodować to że się nagle rozreguluje, szczególnie łatwo jest o rozregulowanie cyklu miesiaczkowego.
Po pierwsze Doriss ma rację uspokoi Cię jedynie lekarz, skoro do tej pory wszystko było na czas i martwisz się tym że teraz jest inaczej to idź to jedyne rozsądne rozwiązanie lekarz powie Ci też co mogło mieć wpływ na Twój cykl.
Nie muszę dodawać ze na przyszłość by uniknąć stresu a nie chcesz być w ciąży...tak zrozumiałam, to się zabezpieczaj, owulacja lubi się przesuwać wiec lepiej uniknąć wpadki, wybór jest spory.

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...