Skocz do zawartości
Forum

Co to może być, ciąża czy coś innego?


Gość Bezradna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny, od pewnego czasu dokładniej to 8-9 grudnia zaczęłam plamić najpierw lekko brązowo, potem ciemny brąz aż w końcu po niecałych dwóch tygodniach pojawiła się krew i na przemian z brązowym plamieniem aż do wczoraj. Jak na razie czysto " uspokoiło się " jak były te plamienia to miewałam lekkie bóle w podbrzuszu czy też zakuł mnie lewy jajnik nieraz prawy, nieraz odczuwałam nudności. Przed świętami tj 22 grudnia zrobiłam test pepino paskowy wyszedł negatywny. Właśnie od paru dni czuję ciągły głód, parcia na pęcherz jako tako nie mam ale nie wiem co o tym myśleć a do ginekologa mam szanse dostać się dopiero pod koniec stycznia :/ błagam pomóżcie, miała któraś z was podobnie ?

Odnośnik do komentarza

Ja tak nie miałam, ale moja kuzynka, miała bardzo podobne objawy. Czuła, ze coś jest nie tak, bolał ją brzuch i piersi a test ciążowy był negatywny, powtórzyła go za jakiś czas i okazało się, ze nie jest w ciąży, lekarz też potwierdził.
W tym czasie zmieniała pracę i trochę się stresowała, organizm tak dziwnie zareagował na te zmiany. Ale tak jak mówię, każdy organizm jest inny. Odczekaj jeszcze pare dni, powtórz test i poczekaj cierpliwie na wizytę u gina. Ja bym tak zrobiła :)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam podobnie tez plamienia ból głowy, piersi nieraz brzuch zabolał. Ale testów była masa i dopiero z 10 test był pozytywny z jaśniutką drugą kreska. Poczekaj trochę i zrób za parę dni następny test albo idź na betę :)

Odnośnik do komentarza

Poczekaj na lekarza lub zrób test albo betę :)
Moja ciocia miała dość nie typowy objaw, tj pępek się jej nie wciągał gdy wciągała brzuch haha i od tego wiedziała, że cos jest nie tak, no i straszne migreny ją męczyły.. poszła na betę no i ciąża została potwierdzona. Życzę powodzenia :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...