Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe mamy 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny, witam się i ja :) Na teście 2 wyraźne kreski, w piątek potwierdzane betą wskazującą na 6tc. Do lekarza wybieram się dopiero gdzieś za tydzień, chciałabym, żeby było już serce, a nie sam pęcherzyk. Termin ok 20/09, bardzo się cieszę, bo udało się od razu :) Mam już córkę 5 letnią, a wcześniej jedno poronienie, więc mam nadzieję, że tym razem też wszystko będzie ok. Piszę wiadomość o dołączenie do grupy na FB :)

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór,
dzisiejszy test pokazał dwie mocne kreski- jestem w szoku i jeszcze ciężko mi uwierzyć, prawie dwa lata starań
jutro może pójdę na betaHCG
mam juz dwie córki 12 i 9 lat :)
termin wyliczyłam sobie na 29 września :)

Odnośnik do komentarza

Ja też po wizycie. Na USG pęcherzyk narazie i serduszka jeszcze nie widac bo według sprzętu 4 tydzień. Według ostatniej miesiączki 5.
Dostałam duphaston i 5.02 kolejna wizyta.

Ponieważ cierpię na niewydolność szyjki i w drugiej ciąży musiałam urodzić w 18 tygodniu, bo worek owodniowy wypadł do pochwy, to teraz szew założą juz w 13 tygodniu dla bezpieczeństwa..... Ale narazie czekam na serduszko....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

82mama82
Ja też po wizycie. Na USG pęcherzyk narazie i serduszka jeszcze nie widac bo według sprzętu 4 tydzień. Według ostatniej miesiączki 5.
Dostałam duphaston i 5.02 kolejna wizyta.

Ponieważ cierpię na niewydolność szyjki i w drugiej ciąży musiałam urodzić w 18 tygodniu, bo worek owodniowy wypadł do pochwy, to teraz szew założą juz w 13 tygodniu dla bezpieczeństwa..... Ale narazie czekam na serduszko....

Pozdrawiam


Trzymam mocno kciuki za Was.
Odnośnik do komentarza

~Gosia2705
Dobry wieczór,
dzisiejszy test pokazał dwie mocne kreski- jestem w szoku i jeszcze ciężko mi uwierzyć, prawie dwa lata starań
jutro może pójdę na betaHCG
mam juz dwie córki 12 i 9 lat :)
termin wyliczyłam sobie na 29 września :)

Gratulacje! :) tez nie mogłam uwierzyć w to co widzę
Odnośnik do komentarza

Hej :)
19 stycznia skończyłam 28 lat i to moja pierwsza ciąża. Teoretycznie rozwiązanie 2-3 wrzesień. Mieszkam w UK i niestety pierwsza wizyta z położna 6 lutego , a dopiero na następnej wizycie pierwsze USG czyli w 12 tygodniu. Przeraża mnie ,że nie ma tutaj badania dopochwowego tylko USG przez brzuch no i nie zobaczę ani razu ginekologa. Tu ciążę prowadzą położne.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Nie uciekajcie wszystkie na FB :) ja jeszcze sie boje przed soba przyznac ze jestem w ciazy. I podczytywanie Was duzo mi daje. Mam tylko same straty za soba... wiek tez juz nie taki jak bym sobie tego zyczyla. Dlatego zostancie na tym forum bo pewnie takich kobiet jak ja jest wiecej :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Proszę Was o pomoc potrzebuje 100 odpowiedzi:/
Witam Was serdecznie, chciałabym poruszyć temat dwóch chorób które mogą zagrozić rozwojowi płodu podczas ciąży.
Chce Was również zaprosić do wypełnienia ankiety przeznaczonej dla kobiet w ciąży i stworzonej przeze mnie : https://www.survio.com/survey/d/T4M3X9W3J5K2Q2N0B
mam nadzieje, że kwestionariusz ten zainspiruje Was do pogłębienia wiedzy odnośnie toksoplazmozy i cytomegalii. Pozdrawiam i życzę aby Wasze maleństwa przyszły na świat zdrowe

Odnośnik do komentarza

~123 45
Gosia z tego co kojarze to juz masz dzieci. U mnie niestety kazde poronienie obniza %na udane rozwiazanie. Dzis lekarz powiedzial, ze mije ziarenko jest ram gdzie powinno byc z pikawka wiec teraz czekam na kolejna wizyte za tydzien.

A ile pronien za Tobą? Mnie spotkało to niedawno bo we wrzesniu i była to pierwsza ciąża. Teraz jestem w drugiej bardzo się cieszę ale tez boje :/

Odnośnik do komentarza

Ja również trzymam kciuki za dobre wieści.

ja totalnie się rozłożyłam, dwa lata nie miałam takiego kataru, a na wszystkich kroplach zakaz dla ciężarnych .
Zostają naturalne metody, a zatem leżę , smarkam i dogrzewam się a tu dzieci ferie zaczynają

byłam dzisiaj na badaniach , po południu będzie wynik

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...