9 miesięcy, ciąża

Wrześniowe mamy 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Gomerka

Gomerka

Dziewczyny, dzięki za kciuki. Wszystko super, ryzyko niskie, wszystkie narządy prawidłowe, nawet palce widziałam- prawdziwa ulga,bo ostatnio przez taśmy nie wszystkie były :( ulga niesamowita... no i podobno dziewczynka,ale jeszcze na tym etapie to się może zmienić.

--

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

57175 gomerka Kobieta, 31 lat, Krakow
~Róża84

~Róża84

Super :) gratulacje! Ciekawe czy u nas tez coś sie będzie dało powiedzieć o płci.

Pajka

Pajka

Gomerka
Dziewczyny, dzięki za kciuki. Wszystko super, ryzyko niskie, wszystkie narządy prawidłowe, nawet palce widziałam- prawdziwa ulga,bo ostatnio przez taśmy nie wszystkie były :( ulga niesamowita... no i podobno dziewczynka,ale jeszcze na tym etapie to się może zmienić.

Cudnie :) u mnie też chyba dziewczynka. To teraz która ma następna prenatalne Róża?
Fajnie że wszystko dobrze po waszych wizytach :) ja dopiero 19 marca idę i to już będzie 17 tydzień :)

Do detektoru mój mąż też był średnio przekonany, ale jak długo nie używam to sam mi przynosi żeby sprawdzić czy ok :D wiadomo że wpływu na nic nie mamy, ale jak mogę się dzięki temu uspokoić to dlaczego nie. Na pewno nie szkodzi a pomaga na nerwy :D

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
~Róża84

~Róża84

Pajka
Gomerka

Ja mam prenatalne dopiero 19 marca, jestem na szarym końcu peletonu ;)

Cudnie :) u mnie też chyba dziewczynka. To teraz która ma następna prenatalne Róża?
Fajnie że wszystko dobrze po waszych wizytach :) ja dopiero 19 marca idę i to już będzie 17 tydzień :)

Do detektoru mój mąż też był średnio przekonany, ale jak długo nie używam to sam mi przynosi żeby sprawdzić czy ok :D wiadomo że wpływu na nic nie mamy, ale jak mogę się dzięki temu uspokoić to dlaczego nie. Na pewno nie szkodzi a pomaga na nerwy :D

~Róża84

~Róża84

Oj coś mi się zacytowało za dużo :D no wiec ja 19 marca dopiero

Pajka

Pajka

~Róża84
Oj coś mi się zacytowało za dużo :D no wiec ja 19 marca dopiero

No to jeszcze troszkę ale już zleci :) ten czas do wizyt strasznie się dłuży.... Nigdy tak chętnie do ginekologa nie chodziłam jak w obecnym stanie :D

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
Gomerka

Gomerka

Ja mam teraz dopiero za 3 tygodnie wizytę, lekarz się pytał ile wytrzymam :) na szczęście mam ten komfort, że mam pakiet w Luxmedzie, więc jak nie wytrzymam to pójdę trochę wcześniej :)

Jestem taka szczęśliwa, że wszystko ok... Cały dzień mi się chciało płakać, bo jednak te najgorsze wspomnienia są, mimo, że tym razem jest ok.

A dzisiaj wielki dzień 123 45!!! Daj znać koniecznie, jak wyniki.

--

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

Karla93

Karla93 wpis edytowany

Hej wszystkim :) mam termin na swoje urodziny we wrześniu <3 najpiękniejszy prezent jaki mogłam sobie tylko wymarzyć <3 15 września i ciąża przebiega super mimo dużych problemów z hormonami, insuliną i do tego cukrzyca typu 2 i PCOS. Nie było planowane bo nawet przy moich wynikach lekarze mówili tylko o stymulacji a tu proszę największy skarb pojawił się sam kiedy chciał :D

62726 karla93 Kobieta, 26 lat, Suwałki
~123 45

~123 45

Juz po. Ryzyko niskie. Wszystko na swoim miejscu. Jedynie zobaczyla pepowine dwunaczyniiwa. Juz naczytalam sie w necie i stwierdzilam, ze co ma byc to bedzie. Na razie cieszymy sie z dobrych nowin.

Gomerka

Gomerka

Nic nie czytaj, czekaj spokojnie do połówkowego, będzie dobrze! Zmieniasz forum? Ja się już na tamtym zarejestrowałam. Pajka, Róża, a Wy?

--

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')