9 miesięcy, ciąża

Wrześniowe mamy 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~123 45

~123 45

Oj gomerka wiem co czujesz. Ja sie troche eystraszylam bo wg dzisiajszego usg mamy 12t4d wiec do sonoty powinnam sie zmiescic z badaniem. Ale jak nie to nifty lub to 2 obowiazkowo.
Bedzie dobrze !

Gomerka

Gomerka

Ale masz przecież tez w środę, to będzie 12+6?

--

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

57175 gomerka Kobieta, 31 lat, Krakow
Pajka

Pajka

Gomerka trzymam kciuki za jutro :) trzymaj się kochana.

Detektor jest super, uspokaja mnie jak zaczynam się stresować że coś nie tak. Moja ciąża pierwsza obumarła bez oznak więc mi to mega pomaga :)

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
Pajka

Pajka

To forum jest fajne:) faktycznie wątek czasem usypia na chwilę... A na tym drugim da się odnaleźć i nadarzyć za wpisami ? :D

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
~Róża84

~Róża84

Ja czytam oba :) ale jak narazie tylko tu sie odzywam. Moje prenatalne dopiero za 2 tygodnie, prawie jak wieczność.

~123 45

~123 45

Da sie odnalezc ;) a tutaj jestesmy we 4 hihi. Reszta sie przeniosla na fb. Tam dziewczyny pisza o wszystkim. Faktycznie jest tego sporo ale ja akurat nie mam co robic wiec sobie podczytuje. Tak tak zmieszcze sie, ale z dzisiejszych pomiaroow mamy 4 dni do przodu.strasznie sie ciesze z tego powodu :) no i bylo to spore zaskoczenie, wiecie to tez jest dla mnie nowosc ze cos idzie szybciej ;) nie wiem tez jak sobie ustawic aplikacje uzywam flo. Czy zostawic jak jest czy zmienic..
No wlasnie ja caly czas mysle nad tym detektorem maz mowi czy to nie za duzo, ale oczywiście nie broni kupowac :)

~123 45

~123 45

Cos mi sie problem przy aplikacji luteiny dzisiaj pojawil. Mam 3tab na noc. Nie moglam "wcisnac"gleboko. Chyba po badaniu tam spuchnieta jestem. Dziwne.
Aha i szyjka 3cm to chyba dobrze ?

Gomerka

Gomerka

Ja też podczytuje tamto forum, ale tam faktycznie piszą na potęgę. Trzymajcie jutro z rana kciuki!

--

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

57175 gomerka Kobieta, 31 lat, Krakow
~Róża84

~Róża84

Trzymam kciuki, niech moc będzie z Tobą i fasolkiem :) no i napisz co nowego :)