Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe mamy 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam teraz dopiero za 3 tygodnie wizytę, lekarz się pytał ile wytrzymam :) na szczęście mam ten komfort, że mam pakiet w Luxmedzie, więc jak nie wytrzymam to pójdę trochę wcześniej :)

Jestem taka szczęśliwa, że wszystko ok... Cały dzień mi się chciało płakać, bo jednak te najgorsze wspomnienia są, mimo, że tym razem jest ok.

A dzisiaj wielki dzień 123 45!!! Daj znać koniecznie, jak wyniki.

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim :) mam termin na swoje urodziny we wrześniu <3 najpiękniejszy prezent jaki mogłam sobie tylko wymarzyć <3 15 września i ciąża przebiega super mimo dużych problemów z hormonami, insuliną i do tego cukrzyca typu 2 i PCOS. Nie było planowane bo nawet przy moich wynikach lekarze mówili tylko o stymulacji a tu proszę największy skarb pojawił się sam kiedy chciał :D

Odnośnik do komentarza
Gość Kala33333

Hej. Czy jest któraś z was z Wrocławia? CZy wiecie gdzie moze prowadzą zajęcia fitness dla ciężarnych ale w godzinach po południowych gdyż wciaz pracuje? Wszędzie gdzie szukam zajęcia sa o 11.... kto ma na to czas...

Odnośnik do komentarza
Gość Ula_Lbn

Cześć dziewczyny. Dopiero teraz trafiłam na forum, a ciąża już za półmetkiem. Mam 36 lat. Jestem już mamą 9 letniej Martynki. Pierwsza ciąża z problemami. Córka urodziła się przez cc w 34 tc. W drugą ciąże zaszłam z wkładką Nova T. Termin mam na 15.09
Z chęcią dołączyłabym do grupy na fb tylko proszę o jakieś info co muszę zrobić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...