9 miesięcy, ciąża

Wrześniowe mamy 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ruuuuuda

Ruuuuuda

Ruuuuuda
Ucieło mi posta wcześniejszego
Dzień dobry

Dzień dobry
55985 ruuuuuda Kobieta, 29 lat, Warszawa
Pajka

Pajka

Ruuuuuda
Ruuuuuda
Ucieło mi posta wcześniejszego
Dzień dobry

Dzień dobry

Ucina posty jak dodaje się minki z telefonu.

Witam nowe dziewczyny :) oby ten czas nam szybko zleciał :) ale to oczekiwanie na wizyty się strasznie dłuży...

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
Gomerka

Gomerka

Koszmarnie się dłuży... Ja na szczęście mam jutro wizytę. Stresuję się...

--

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

57175 gomerka Kobieta, 31 lat, Krakow
~WallsWalls

~WallsWalls

Mi też się mega dłuży- gdzie tam do 19.... Jestem od kilku dni mega słaba, dzisiaj zmęczyłam się ubierając kurtkę... Zasnęłam o 15 po obiedzie jakbym pracowała w kamieniołomach, temperatura 37,3 więc padły podejrzenia o chorobę ;) Cały czas biję się z myślami czy nie załatwić sobie prędzej wizyty u innego lekarza żeby widzieć czarno na białym, że jakaś fasolka w brzuchu jest a z drugiej strony nie chcę kombinować, to dopiero 7+4tc.

~123 45

~123 45

Czesc dziewczyny.
Dluuuzy się strasznie. Ja sobie obiecałam, ze do nastepnej wizyty nie bede swirowac i, ze jakos wytrzymam te 1.5tyg mimo, ze lekarz pozwolil mi przychodzic co tydzien. Jednak nie czuje sie zaaopiekowana bo to medicover wiec czas na pacjentke to cale 15min i leca tasmowo. On tylko po "starej znajomosci" mnie tak przyjmuje. I jedyne co to moge isc do niego po recepte, usg i wyzebrac jakies badania :) niestety z moim problemem donoszenia ciazy nie wie jak mi pomoc.
Poza tym mdlosci non stop. Dzisiaj akurat sa mniejsze wiec znowu zaczynam sobie wkrecac... Staram sie odpedzac te zle mysli.
A jak u was samopoczucie ?

~Róża84

~Róża84

Śpiąca i rozkojarzona. Mnie tez sie strasznie dłuży, do wizyty prawie 3 tygodnie. Mam nadzieje ze rośnie sobie dzielnie nasz okruszek.

~Annka

~Annka

Cały dzień spałam i budziłam się jedynie na siku, jedzenie i żeby sobie popłakać. Moje samopoczucie, to rollecoster :)

@Gomerka, a który to u Ciebie tydzień?
@12 345, ile razy byłaś w ciąży? Brzmi to okrutnie, ale podobno natura wie co robi i nie pozwala na rozwój ciąży, która nie może mieć szczęśliwego finału. Wierzę natomiast, że nasze Maluszki są tuż tuż :) Trzeba mieć nadzieję, że tym razem się uda!

Gomerka

Gomerka

@Annka dzis 7t5d... Jutro idę do mojego lekarza w końcu. Wcześniej byłam u takiego przypadkowego, bo plamilam, a mój był na urlopie. Chciałabym już czuć ruchy, do tego czasu to ja chyba osiwieje...

--

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

57175 gomerka Kobieta, 31 lat, Krakow