9 miesięcy, ciąża

Wrześniowe mamy 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Pajka

Pajka

Dziewczyny kiedy teraz macie wizyty? Czy może już byłyście :)?

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
~123 45

~123 45

Ja mam teraz wizyty co tydzien. Jednak moj lekarz nie ma takiej wiedzy (chodze do medicover) i traktuje mija ciaze bez specjalnego wysilku. dlatego dodatkowo chce sie zapisac do specjalisty. Niestety pociagnie po kieszeni, ale trudno. Wszystko dla powodzenia :)

~AnM

~AnM

Udalo mi sie ciaze donosc na acard i clexane .
4 poronienia syn i znow poronienie poniewaz mieszkam w UK poszlam do GP po zastrzyki a on odmowil ...
Skierowal do szpitala gdzie na wizyte kazali czekac 3 tyg miedzyczasie poronilam w 6 tyg .
Teraz 9 tydzien trafilam na ludzkiego lekarza od razu wypisal recepte .
Wierze ze sie uda .

~AnM

~AnM

Bylam juz na wizycie u poloznej pobrala krew mocz kolejna wizyta w 16 tyg scan w 12 tyg ale ze wzgl na tyle strat mam czekac na list ze szpitala na wczesniejsze usg .

~Judyta87

~Judyta87

Dziękuję kobietki za słowa otuchy i rozsądku. Nigdy nie pomyślałam, że strata maluszków dotyka tak wielu kobiet. W dniu zabiegu, tylko na jednej sali, tylko w jednym szpitalu we trzy straciłyśmy obietnice macierzyństwa (diagnoza puste jajo płodowe). Nie wyobrażam sobie, jaką stratą i smutkiem jest wiadomość, że wcześniej widziane dzieciątko przestało się rozwijać, że jego serduszko nie bije.

Dlatego, bardzo, bardzo staram się wierzyć, że każda z nas tutaj za jakiś czas powie "ej wszystko jest w porządku. Dobrze się czuję w moje dzieciątko biega po domu. Strach miał tylko wielkie oczy a jesień 2019 była najpiękniejszą w moim życiu."

~Róża84

~Róża84

Pajka
Dziewczyny kiedy teraz macie wizyty? Czy może już byłyście :)?

U mnie kolejna na początku 10.tc. Na poprzedniej w 5tc niewiele jeszcze bylo widać.

~Śliwka90

~Śliwka90

Ja ostatni okres miałam 14 grudnia, dwa testy ciążowe pozytywne: pierwszy blada kreska, drugi po tygodniu już gruba i wyraźna. Wizytę mam 12 lutego, jestem ciekawa czy będzie już coś widać ;) Jestem po ciąży biochemicznej i boję się tej wizyty, że znowu za chwilę okres wróci i nic z tego nie będzie..

ZuzaN

ZuzaN

Cześć :) i ja znów będę mamą.
Pierwszy pozytywny test wyszedł mi w Sylwestra, ale od tego czasu nie miałam żadnych objawów, zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży, więc cierpliwie czekałam na wizytę u gin. łykając kwas foliowy :)
Jestem już po pierwszej wizycie, na razie wszystko prawie ok, dostałam Duphaston i 04.02 na kolejnej wizycie zobaczymy czy dalej będę go brać :)
Ciąża na USG tydzień młodsza, ale tak przypuszczałam bo żaden test mi nie chciał wcześniej wyjść, dopiero 10 dni od daty spodziewanej miesiączki wyszła blada kreska :)

58559 zuzan Kobieta, 27 lat, Nowy Dwór Mazowiecki
Marzenka91

Marzenka91

Hey wam wszystkim jeśli ktoś jest zainteresowany dodaniem na Facebooku zapraszam do mnie :*
Wiem że dużo z was tutaj pisze ale myślę że tam jest o wiele łatwiej się komunikować :* niestety nie mam czasu by tutaj zaglądać :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

60622 marzenka91 Kobieta, 28 lat, Toruń
~njukata

~njukata

Cześć dziewczyny,
Piszę tu pierwszy raz, przynajmniej w tej ciąży