9 miesięcy, ciąża

Wrześniowe mamy 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~AnM

~AnM

Hej mam na imie Ania 34 lata
To moja 7 ciaza
5 straconych
Mam synka 5 lat

margaret84

margaret84

Czesc AnM, Mam nadzieje, ze tym razem wszystko zakonczy sie pozytywnie. Który to tydzień?

43792 margaret84 Kobieta, 35 lat, city
~123 45

~123 45

Super, ze nas coraz wiecej :)
Pamietajcie, ze Fb zapisuje wszystko, ja dlatego mam przed nim obawy. Wiem, ze grupy sa tajne, ale Nasze dane/rozmowy/zdjecia zostaja tam na zawsze. No i niestety coraz wiecej jest falszywych kont. Oczywiscie nikogo nie zniechecam ;)
Dziewczyny - macie mdlosci ? Ja mam calymi dniami, ale inne niz poprzednio bo tym razem slabsze. Moge funkcjonowac. Przy poprzednich razach nie moglam sie nawet zwlec z lozka. Sama nie wiem co o tym myslec.
AnM - jak wygladala Twoja historia ? Czy udalo Ci sie na "zelaznym zestawie"?

~Gosia2705

~Gosia2705

u mnie na razie bez mdłości ( koniec 5 tyg ) , katar męczy dalej, ale widzę światełko w tunelu

powinnam pracować w weekend, ale wzięłam "opiekę " na dzieci

My staraliśmy się bardzo długo, po roku zaczęłam robić badania, jesienią przez 4 cykle monitoring i Clostilbegyt i bez efektów.
A tu nagle upragnione II kreski - pierwszy test zrobiłam w blue monday ;)

spokojnej nocki

~Judyta87

~Judyta87

Druga w nocy a ja z wrażenia, strachu i niepewności nie mogę spać. We wrzesniu poroniłam a kilka dni temu na teście ponownie pokazały się upragnione dwie kreseczki. Ostatnią miesiączkę miałam 10.12. a piątkowy wynik beta wynosil 2001. Myślicie, że jest szansa na tym razem wrześniowe, ale szczęśliwe rozwiązanie? Lekarz dopiero w środę :(

~Róża84

~Róża84

~Judyta87
Druga w nocy a ja z wrażenia, strachu i niepewności nie mogę spać. We wrzesniu poroniłam a kilka dni temu na teście ponownie pokazały się upragnione dwie kreseczki. Ostatnią miesiączkę miałam 10.12. a piątkowy wynik beta wynosil 2001. Myślicie, że jest szansa na tym razem wrześniowe, ale szczęśliwe rozwiązanie? Lekarz dopiero w środę :(

Sprawdź sobie jeszcze raz bete, żeby zobaczyć, czy jest dobry przyrost. I nie zamartwiaj sie na zapas.

~Róża84

~Róża84

Mdłości nie mam, za to katar nie daje mi żyć. Płukanie trochę pomaga ale nie na długo :/

~Judyta87

~Judyta87

~Róża84
~Judyta87

Sprawdź sobie jeszcze raz bete, żeby zobaczyć, czy jest dobry przyrost. I nie zamartwiaj sie na zapas.

Oczywiście dzisiaj idę do całodobowki na badanie, jednak martwię się, że w 47dom miałam zaledwie 2001 jednostek. :( czy możliwe, aby wynik ten utrzymał się od jesieni? Nie robiłam testów po poronieniu. Wtedy zdiagnozowano u mnie puste jajo płodowe.

Pajka

Pajka

~Judyta87

U mnie taka sama sytuacja :) we wrześniu poroniłam i aktualnie jestem w 8tyg i 2 dniu ciąży :) bardzo bym chciała aby wrzesień był tym razem szczesliwy :) taka wysoka beta po poronieniu w styczniu nie jest mozliwa, myślę że to spokojnie ciaza, ale zbadaj przyrost. Trzeba wierzyć że tym razem będzie dobrze:)

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX
Pajka

Pajka

Justyna87 mogłaś mieć późno owulację stąd taka beta tak późno.

60930 pajka Kobieta, 29 lat, XXX