9 miesięcy, ciąża

Wrześniowe mamy 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aleeksandraa

~Aleeksandraa

Hej. Witam się z Wami, szukam jakiegoś miejsca dla takich jak ja ;) termin OM 17.12.2018, owulacja dopiero 5-6.01.2019. Kilka dni temu lekarz stwierdził pęcherzyk, czekam z niecierpliwością co będzie dalej

~Natka34

~Natka34

Witam Was serdecznie :)
Ostatnia miesiączka 13grudnia, termin wyliczony na 22.09. jest to 7tydz, w najbliższy czwartek mam pierwszą wizytę, mam nadzieję że będzie ok. Póki co od kilku dni zaczęły się nudności, nie są jeszcze mocno dotkliwe i cały czas mam nadzieję, że ta ciaza pod względem samopoczucia nie będzie taka jak pierwsza. :)

~Róża84

~Róża84

~Gosia2705
Ja również trzymam kciuki za dobre wieści.

ja totalnie się rozłożyłam, dwa lata nie miałam takiego kataru, a na wszystkich kroplach zakaz dla ciężarnych .
Zostają naturalne metody, a zatem leżę , smarkam i dogrzewam się a tu dzieci ferie zaczynają

byłam dzisiaj na badaniach , po południu będzie wynik

Mnie tez katar męczy. Zaraz sobie zafunduję płukanie solą..

margaret84

margaret84

Cześć dziewczyny,
Na początku tygodnia tobilam test i sa dwie kreski. Bardzo dlugo na nie czekam :) termin OM 19.12 ciezko stwierdzić kiedy bylo owu bo mialam bardzo nieregularne dosc dlugie cykle. Mysle ze termin porodu wypadnie na sam koniec września :)
Jeszcze nie umowilam sie do lekarza, poczekam do 7-8 tygodnia. Dołączę z mila chcecia do Was na fb jesli wszystko bedzie w porzadku.
Mnie rowniez dopadlo przeziebienie. Oprocz mleka z czosnkiem co polecacie na katar, bol gadla i dreszcze?

43792 margaret84 Kobieta, 35 lat, city
~Róża84

~Róża84

margaret84
Cześć dziewczyny,
Na początku tygodnia tobilam test i sa dwie kreski. Bardzo dlugo na nie czekam :) termin OM 19.12 ciezko stwierdzić kiedy bylo owu bo mialam bardzo nieregularne dosc dlugie cykle. Mysle ze termin porodu wypadnie na sam koniec września :)
Jeszcze nie umowilam sie do lekarza, poczekam do 7-8 tygodnia. Dołączę z mila chcecia do Was na fb jesli wszystko bedzie w porzadku.
Mnie rowniez dopadlo przeziebienie. Oprocz mleka z czosnkiem co polecacie na katar, bol gadla i dreszcze?
gratulacje :) coraz więcej nas tutaj. Na katar i gardło płukanie roztworem soli, do nosa najlepiej sól morska stężona. A napotnie działa miód lipowy i sok/herbata malinowa.