9 miesięcy, ciąża

Wrześniowe mamy 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Uradowana

~Uradowana

Bedzie na pewno dobrze. ☺ kreseczka blada ale jest ☺☺ tylko ja trochę przeziebiona jestem☺

~Ens93

~Ens93

Witam mamusie! Mam 25lat, mam syna 3,5l. Testowanie w 30dc i... 2 kreski (jedna blada, ale jest) :)

Angelllll

Angelllll

Witam. Bardzo chcialabym sie dopisac,ale nie wiem czy nie bede musiala się pożegnać niedługo. Za mna 3 poronienia i 2 ciąże biochemiczne, ta zapowiada sie na kolejną. Test zrobilam z srode,czysto..po godzinie cień kreski..zrobilam potem w piątek, kreska pojawila sie po 15 min również cień..dzis zrobilam kolejny, kreska wyszla od razu,ale równie blada.. na tescie o czułości 10. Na takim o czułości 25 nie ma nawet śladu. Nie wiem czy jest jeszcze jakas nadzieja, termin @na jutro..
To zdjęcie dzisiejszego testu

• wrzesniowe-mamy-2019_71149.jpg
61591 angelllll Kobieta, 31 lat, Łódz
~AniaRomi

~AniaRomi

Cześć Inka90
Ja też test robiłam 23.12 i mocna druga krecha. Taką mieliśmy niespodziankę na gwiazdkę:)) Mamy już synka ma 2 latka

~Uradowana

~Uradowana

Angelllll a ktory to dc? Bo moze wczesnie jeszcze na test. Bo ja tam na zsjeciu cień widze☺

Dziewczyna_z_raju

Dziewczyna_z_raju

Hej dziewczyny,
Ja test zrobiłam w wigilie,wyszly od razu dwie grube krechy.27.12 poszlam do ginekologa i jest pęcherzyk. Dostałam duphaston,gdyż w lipcu poronilam i mam przyjść za 2 tygodnie na wizyte zobaczyć czy sie udało i czy ciąża sie prawidłowo rozwija.Przede mną najgorsze dwa tygodnie... Nie wiem czy juz sie cieszyc,narazie ciągle o tym myślę.W domu mam juz 7latka ;)

61599 dziewczyna-z-raju Kobieta, 33 lata, Trzebnica
Natalias

Natalias

Witam nowe mamusie. Czy jesteście chętne do założenia grupy na fb? Do forum babyboom mam aplikację a tu muszę przez przeglądarkę i trochę mi niewygodnie :D pomyślcie nad tym ;)

61564 natalias Kobieta, 27 lat, WROCŁAW
~Mama91

~Mama91

Witam was nieśmiało z czasem opowiem wam moją historie a tym czasem chodź to dopiero mój 17dc ale mój cykl się zmienił i jestem 5dpo i tak jak w sierpniu wyczułam ciążę tak teraz mam to samo dejavu i testować już będę za tydzień :) niestety we wrześniu poroniłam ciążę bliźniacza której rozwój zatrzymał się na 6tc chodź z om powinien być 8tc zostało puste jajo które poroniłam na dwa dni przed ślubem :(

Marzenka91

Marzenka91

Mama91 to ja odzyskałam hasło i mogę się zalogować :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

60622 marzenka91 Kobieta, 28 lat, Toruń