Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe mamy 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Ja walcze z mdlosciami. Mam je caly dzien, ale wszystko zniose, zeby tylko bylo w porzadku. Dzisiaj zadzwonilam do mamy bo poprzednio troche sie gniewala, ze jej nie mowilam. Jednak ona nie rozumie jak to sie dzieje, ze nie moge donosic. Teraz podchodzimy na "chlodno" bo to juz 4 proba.
Gomerka dzisiaj pani wypisala mi ksiazeczke, ale troche sie bronilam wiec mnie ochrzanila i powiedziala, ze mam myslec pozytywnie bo glowa to polowa sukcesu hehe. Niech jej bedzie. :) Ja tez 7t

Odnośnik do komentarza

Ja bym nikomu nie mówiła jeszcze co najmniej przez miesiąc... Ale musiałam powiedzieć Mamie, bo nie dałam rady do nich pojechać, tak mi było niedobrze. Wszyscy podchodzą chłodno - będziemy się cieszyć, jak się urodzi. Tylko mi jest trudno, bo najchętniej to już kupowalabym ciuszki, urządzała pokój. Powstrzymuje mnie tylko to, że już wiem, jakie to paskudne uczucie, kiedy musisz się tych rzeczy pozbyć. Wszystko z mojej poprzedniej ciąży jest spakowane w koszu Mojżesza, ale sam widok tego kosza boli.
Strasznie się boję, że znowu coś będzie nie tak.

@123 45 4 próba? Znasz przyczyny?

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

Odnośnik do komentarza

Mitsukurina
Hej dziewczyny ❤
Mam 28 lat. Obecnie 5+4 t.c. ciąża pierwsza. Następną wizytę mam 8 lutego i bardzo się boję. Trzymajcie kciuki za bijące serduszko. Fajnie że tyle nas tu jest :)

jesteśmy dokładnie na tym samym etapie ciąży i wizyty tez mamy razem :)

ja troche zniknełam na forum babyboom , tam 200stron mam do nadrobienia

Odnośnik do komentarza
Gość WallsWalls

Hej dziewczyny :) Ja po ciąży bochemicznej w grudniu jestem obecnie w 7tc ;) Od 3 dni zaczęły się mdłości, w pracy ledwo wytrzymuję 8h na kasie a pierwsza wizyta u lekarza dopiero 19 lutego... ;/ Chciałam prędzej ale nie było szans a nie chcę iść do byle kogo. Trochę się jednak boję, że tak późno no i czy dam radę fizycznie do tego czasu.

Odnośnik do komentarza

~WallsWalls
Hej dziewczyny :) Ja po ciąży bochemicznej w grudniu jestem obecnie w 7tc ;) Od 3 dni zaczęły się mdłości, w pracy ledwo wytrzymuję 8h na kasie a pierwsza wizyta u lekarza dopiero 19 lutego... ;/ Chciałam prędzej ale nie było szans a nie chcę iść do byle kogo. Trochę się jednak boję, że tak późno no i czy dam radę fizycznie do tego czasu.

Hej, zawsze mozesz isc do lekarza rodzinnego, jak bedzie
wpożądku to mysle ze tydz zwolnienia by dal. Jednak praca w sklepie gdzie przewija sie sporo ludzi jest męcząca.

https://www.suwaczki.com/tickers/xrotdqk3ax58ukf1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mm3o4nmgep.png

Odnośnik do komentarza
Gość WallsWalls

Właśnie nie chcę iść na typowe l4 bo stracę dużo kasy na wypłacie potem (premie itd.) ;/ Bardziej zależy mi na tym, żeby wiedzieć, że tym razem wszystko w porzadku- non stop sprawdzam czy przypadkiem nie pojawiła się krew... No ale trudno, poczekam do tego 19, przynajmniej wtedy czarno na białym dowiem się czy jest ok czy nie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość WallsWalls

Oj serdecznie dziekuje :* lekarz w szpitalu kazał się starać od razu po krwawieniu po ciąży biochemicznej no i aktualnie od 3tyg okresu brak, testy pozytywne, na betę nie miałam sił- czekam na wizytę 19 ;) stresuje się trochę, wolałabym już wiedzieć czy wszystko jest ok ;) ale jakos muszę odczekać te 2 tygodnie ;)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry laseczki :) Pozwólcie, że przycupnę tutaj z wami. Na pewno na dwa tygodnie, chciałabym jednak, najmocniej na świecie, aż do września :)

W październiku moja ciąża okazała się pustym jajem plodowym a teraz aktualnie czekam na wizytę 13.02., by potwierdzić, że wszystko jest w porządku. Na piątkowej wizycie przez chwilę zamarłam, gdy lekarka ciężko wzięła oddech, ale po chwili dodała, że tym razem widać chociaż pęcherzyk żółtkowy a ciąża wygląda jej na 5-6 tydzień. Zatem czekamy.

Poprzednio od samego początku czułam, że coś jest nie tak. Teraz we mnie mnóstwo nadziei. Damy radę! :)

@WallsWalls, mnie lekarka już wysłała na l4, bo lekko plamiłam. Obie stwierdziliśmy, że na te dwa tygodnie, do kolejnej wizyty, dobrze zrobi mi wolne zwłaszcza, że 3 miesiące temu miałam zabieg i nie dałam sobie szansy na odpoczynek. Sama poprosiłam ją też, by na zwolnieniu nie było kodu ciążwego, bo nie chce by ktoś wiedział w pracy. Jeśli tylko w wszystko będzie dobrze chciałabym pracować jak najdłużej, ale teraz odpuszczam. Mam wobec zobowiązań spore wyrzuty sumienia... Za to za Ciebie trzymam kciuki! Kobieta, to jednak definicja mocy :)

Odnośnik do komentarza
Gość WallsWalls

Mi też się mega dłuży- gdzie tam do 19.... Jestem od kilku dni mega słaba, dzisiaj zmęczyłam się ubierając kurtkę... Zasnęłam o 15 po obiedzie jakbym pracowała w kamieniołomach, temperatura 37,3 więc padły podejrzenia o chorobę ;) Cały czas biję się z myślami czy nie załatwić sobie prędzej wizyty u innego lekarza żeby widzieć czarno na białym, że jakaś fasolka w brzuchu jest a z drugiej strony nie chcę kombinować, to dopiero 7+4tc.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny.
Dluuuzy się strasznie. Ja sobie obiecałam, ze do nastepnej wizyty nie bede swirowac i, ze jakos wytrzymam te 1.5tyg mimo, ze lekarz pozwolil mi przychodzic co tydzien. Jednak nie czuje sie zaaopiekowana bo to medicover wiec czas na pacjentke to cale 15min i leca tasmowo. On tylko po "starej znajomosci" mnie tak przyjmuje. I jedyne co to moge isc do niego po recepte, usg i wyzebrac jakies badania :) niestety z moim problemem donoszenia ciazy nie wie jak mi pomoc.
Poza tym mdlosci non stop. Dzisiaj akurat sa mniejsze wiec znowu zaczynam sobie wkrecac... Staram sie odpedzac te zle mysli.
A jak u was samopoczucie ?

Odnośnik do komentarza

Cały dzień spałam i budziłam się jedynie na siku, jedzenie i żeby sobie popłakać. Moje samopoczucie, to rollecoster :)

@Gomerka, a który to u Ciebie tydzień?
@12 345, ile razy byłaś w ciąży? Brzmi to okrutnie, ale podobno natura wie co robi i nie pozwala na rozwój ciąży, która nie może mieć szczęśliwego finału. Wierzę natomiast, że nasze Maluszki są tuż tuż :) Trzeba mieć nadzieję, że tym razem się uda!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...