Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe mamy 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie :)
Ostatnia miesiączka 13grudnia, termin wyliczony na 22.09. jest to 7tydz, w najbliższy czwartek mam pierwszą wizytę, mam nadzieję że będzie ok. Póki co od kilku dni zaczęły się nudności, nie są jeszcze mocno dotkliwe i cały czas mam nadzieję, że ta ciaza pod względem samopoczucia nie będzie taka jak pierwsza. :)

Odnośnik do komentarza

~Gosia2705
Ja również trzymam kciuki za dobre wieści.

ja totalnie się rozłożyłam, dwa lata nie miałam takiego kataru, a na wszystkich kroplach zakaz dla ciężarnych .
Zostają naturalne metody, a zatem leżę , smarkam i dogrzewam się a tu dzieci ferie zaczynają

byłam dzisiaj na badaniach , po południu będzie wynik


Mnie tez katar męczy. Zaraz sobie zafunduję płukanie solą..
Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
Na początku tygodnia tobilam test i sa dwie kreski. Bardzo dlugo na nie czekam :) termin OM 19.12 ciezko stwierdzić kiedy bylo owu bo mialam bardzo nieregularne dosc dlugie cykle. Mysle ze termin porodu wypadnie na sam koniec września :)
Jeszcze nie umowilam sie do lekarza, poczekam do 7-8 tygodnia. Dołączę z mila chcecia do Was na fb jesli wszystko bedzie w porzadku.
Mnie rowniez dopadlo przeziebienie. Oprocz mleka z czosnkiem co polecacie na katar, bol gadla i dreszcze?

Odnośnik do komentarza

margaret84
Cześć dziewczyny,
Na początku tygodnia tobilam test i sa dwie kreski. Bardzo dlugo na nie czekam :) termin OM 19.12 ciezko stwierdzić kiedy bylo owu bo mialam bardzo nieregularne dosc dlugie cykle. Mysle ze termin porodu wypadnie na sam koniec września :)
Jeszcze nie umowilam sie do lekarza, poczekam do 7-8 tygodnia. Dołączę z mila chcecia do Was na fb jesli wszystko bedzie w porzadku.
Mnie rowniez dopadlo przeziebienie. Oprocz mleka z czosnkiem co polecacie na katar, bol gadla i dreszcze?
gratulacje :) coraz więcej nas tutaj. Na katar i gardło płukanie roztworem soli, do nosa najlepiej sól morska stężona. A napotnie działa miód lipowy i sok/herbata malinowa.
Odnośnik do komentarza

Super, ze nas coraz wiecej :)
Pamietajcie, ze Fb zapisuje wszystko, ja dlatego mam przed nim obawy. Wiem, ze grupy sa tajne, ale Nasze dane/rozmowy/zdjecia zostaja tam na zawsze. No i niestety coraz wiecej jest falszywych kont. Oczywiscie nikogo nie zniechecam ;)
Dziewczyny - macie mdlosci ? Ja mam calymi dniami, ale inne niz poprzednio bo tym razem slabsze. Moge funkcjonowac. Przy poprzednich razach nie moglam sie nawet zwlec z lozka. Sama nie wiem co o tym myslec.
AnM - jak wygladala Twoja historia ? Czy udalo Ci sie na "zelaznym zestawie"?

Odnośnik do komentarza

u mnie na razie bez mdłości ( koniec 5 tyg ) , katar męczy dalej, ale widzę światełko w tunelu

powinnam pracować w weekend, ale wzięłam "opiekę " na dzieci

My staraliśmy się bardzo długo, po roku zaczęłam robić badania, jesienią przez 4 cykle monitoring i Clostilbegyt i bez efektów.
A tu nagle upragnione II kreski - pierwszy test zrobiłam w blue monday ;)

spokojnej nocki

Odnośnik do komentarza

Druga w nocy a ja z wrażenia, strachu i niepewności nie mogę spać. We wrzesniu poroniłam a kilka dni temu na teście ponownie pokazały się upragnione dwie kreseczki. Ostatnią miesiączkę miałam 10.12. a piątkowy wynik beta wynosil 2001. Myślicie, że jest szansa na tym razem wrześniowe, ale szczęśliwe rozwiązanie? Lekarz dopiero w środę :(

Odnośnik do komentarza

~Judyta87
Druga w nocy a ja z wrażenia, strachu i niepewności nie mogę spać. We wrzesniu poroniłam a kilka dni temu na teście ponownie pokazały się upragnione dwie kreseczki. Ostatnią miesiączkę miałam 10.12. a piątkowy wynik beta wynosil 2001. Myślicie, że jest szansa na tym razem wrześniowe, ale szczęśliwe rozwiązanie? Lekarz dopiero w środę :(

Sprawdź sobie jeszcze raz bete, żeby zobaczyć, czy jest dobry przyrost. I nie zamartwiaj sie na zapas.
Odnośnik do komentarza

~Róża84
~Judyta87
Druga w nocy a ja z wrażenia, strachu i niepewności nie mogę spać. We wrzesniu poroniłam a kilka dni temu na teście ponownie pokazały się upragnione dwie kreseczki. Ostatnią miesiączkę miałam 10.12. a piątkowy wynik beta wynosil 2001. Myślicie, że jest szansa na tym razem wrześniowe, ale szczęśliwe rozwiązanie? Lekarz dopiero w środę :(

Sprawdź sobie jeszcze raz bete, żeby zobaczyć, czy jest dobry przyrost. I nie zamartwiaj sie na zapas.

Oczywiście dzisiaj idę do całodobowki na badanie, jednak martwię się, że w 47dom miałam zaledwie 2001 jednostek. :( czy możliwe, aby wynik ten utrzymał się od jesieni? Nie robiłam testów po poronieniu. Wtedy zdiagnozowano u mnie puste jajo płodowe.

Odnośnik do komentarza

~Judyta87
Druga w nocy a ja z wrażenia, strachu i niepewności nie mogę spać. We wrzesniu poroniłam a kilka dni temu na teście ponownie pokazały się upragnione dwie kreseczki. Ostatnią miesiączkę miałam 10.12. a piątkowy wynik beta wynosil 2001. Myślicie, że jest szansa na tym razem wrześniowe, ale szczęśliwe rozwiązanie? Lekarz dopiero w środę :(

U mnie taka sama sytuacja :) we wrześniu poroniłam i aktualnie jestem w 8tyg i 2 dniu ciąży :) bardzo bym chciała aby wrzesień był tym razem szczesliwy :) taka wysoka beta po poronieniu w styczniu nie jest mozliwa, myślę że to spokojnie ciaza, ale zbadaj przyrost. Trzeba wierzyć że tym razem będzie dobrze:)

Odnośnik do komentarza

Ja mam teraz wizyty co tydzien. Jednak moj lekarz nie ma takiej wiedzy (chodze do medicover) i traktuje mija ciaze bez specjalnego wysilku. dlatego dodatkowo chce sie zapisac do specjalisty. Niestety pociagnie po kieszeni, ale trudno. Wszystko dla powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Udalo mi sie ciaze donosc na acard i clexane .
4 poronienia syn i znow poronienie poniewaz mieszkam w UK poszlam do GP po zastrzyki a on odmowil ...
Skierowal do szpitala gdzie na wizyte kazali czekac 3 tyg miedzyczasie poronilam w 6 tyg .
Teraz 9 tydzien trafilam na ludzkiego lekarza od razu wypisal recepte .
Wierze ze sie uda .

Odnośnik do komentarza

Dziękuję kobietki za słowa otuchy i rozsądku. Nigdy nie pomyślałam, że strata maluszków dotyka tak wielu kobiet. W dniu zabiegu, tylko na jednej sali, tylko w jednym szpitalu we trzy straciłyśmy obietnice macierzyństwa (diagnoza puste jajo płodowe). Nie wyobrażam sobie, jaką stratą i smutkiem jest wiadomość, że wcześniej widziane dzieciątko przestało się rozwijać, że jego serduszko nie bije.

Dlatego, bardzo, bardzo staram się wierzyć, że każda z nas tutaj za jakiś czas powie "ej wszystko jest w porządku. Dobrze się czuję w moje dzieciątko biega po domu. Strach miał tylko wielkie oczy a jesień 2019 była najpiękniejszą w moim życiu."

Odnośnik do komentarza

Ja ostatni okres miałam 14 grudnia, dwa testy ciążowe pozytywne: pierwszy blada kreska, drugi po tygodniu już gruba i wyraźna. Wizytę mam 12 lutego, jestem ciekawa czy będzie już coś widać ;) Jestem po ciąży biochemicznej i boję się tej wizyty, że znowu za chwilę okres wróci i nic z tego nie będzie..

Odnośnik do komentarza

Cześć :) i ja znów będę mamą.
Pierwszy pozytywny test wyszedł mi w Sylwestra, ale od tego czasu nie miałam żadnych objawów, zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży, więc cierpliwie czekałam na wizytę u gin. łykając kwas foliowy :)
Jestem już po pierwszej wizycie, na razie wszystko prawie ok, dostałam Duphaston i 04.02 na kolejnej wizycie zobaczymy czy dalej będę go brać :)
Ciąża na USG tydzień młodsza, ale tak przypuszczałam bo żaden test mi nie chciał wcześniej wyjść, dopiero 10 dni od daty spodziewanej miesiączki wyszła blada kreska :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...