Skocz do zawartości
Forum

Samotna podczas ciąży


Gość Zalamana mama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zalamana mama

Pozznalam cudownego czlowieka w lipcu 2017 roku. Od razu wiedzielismy ze jestesmy sobie pisani. On mi dawal wszystko. Cieplo, madrosc, pomoc, wsparcie, byl przy mnie dopasowalismy w kazdym calu. Ja mam z poprzedniego zwiazku dwojke dzieci on jedno i myslalam ze stworzymy super rodzine tak bardzo chcieliamy przez nasze wspolne zainteresowania. On mi pieknie oczy mydlil pikne slowa o przyszlosci planowane dziecko slub wyjazd za granice to by byl raj wiedzial czego pragne umial mnie omotac i mu sie udalo po roku byla klotnia i sie wyprwadzil ja zas dostalam zalamania nerwowego i wiem teraz o co chodzilo zebym sie przed nim plaszczyla prosila go aby wrocil i tak wlaanie bylo ja glupia latalam za nim. Zrobil ze mnie slaba kobietę a bylam bardzo silna. Prawil komplementy zrywal kwoaty zlaki calowal przytulal caly czas spedzal ze mna gdzie on tam ja zebu mnie mial.od pol roku zaczely sie awantury rozne lepsze i gorsze. Pozniej okazalo soe ze jestem w cizy ten sie cieszyl bardzo bardzo mi pomagal abym nie nosila i nie przemeczala sie kochajacy przez ostatni tydzien do rany przyloz. W sb wybralismu sie do pruszkoa z dziecmi i wtedy mu odwalilo przez cala droge milczal do mojego syna nic nie mowil zlewal jak sie go o cos pytal nagle wyciagnal tel i wlaczel nagrywanie rozmowy jak juz wracalismy autostrada i zaczal sie na mnie i dzieci drzec ze jestem nienormalna ze bysmy sie rozbili ze szarpalam go gdy on kjecha. Szok dzieci placza a on dalej z ta szopka. Do mojego synka sie drze ze zaraz jego glupia matke policja zabierze i zostanie sam, kto tak mowi ????
Jestem tym faktem zalamana. Czy mial ktos podobnie ? Potrzebuje pomocy. On mnie straszy policja i jakimis gangusami. Dzieci sie boja ja tez. Nie wiem co teraz zciaza :( co mam zrobic bo to juz 14tyg wszystkim juz nagadal ze sprawe ze mna zakonczyl raz na zawsze i ze jest wolny. Nic sie debil nie posuwa do tego ze splodzil dziecko i raczki umywa. Co on sobie mysli ? I jeszcze mnie strasz....
Co myslicie ???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...