Skocz do zawartości
Forum

Ojcostwo...


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny pomocy jestem w niezrecznej sytulacji..
Jestem w ciąży 9tyg
Problem jest taki że miałam przerwę z partnerem parę tygodni i w tym czasie 1x spałam ze swoim byłym partnerem dodam że miałam miesiączki 8-13 pazdziernika 15 lub 16 każdą spałam ten 1x ze swoim byłym A już 2 dni później wróciliśmy z partnerem do siebie i wspolzylismy prawie co dzień
Ponoć tydzień przed okresem i tydzień po okresie są dni nie plodne jak myślicie czyje dziecko to jest mojego byłego czy obecnego partnera.. bardzo proszę o pomoc to naprawdę stresujące nie wiem co myśleć i co robic

Odnośnik do komentarza

Tak stosunek był bez zabezpieczenia.
Z tym że po 3 dniach wspolzylam z partnerem dość często może i codziennie więc wydaje mi się że ten pierwszy
Plemnik by nie przetrwal ponoć po okresie jest 7 dni niepokornych A płodne zaczynają się Tak naprawdę 21 przed następną miesiączka...? Chyba jakoś tak jak mogę dojść ładu niedługo mam usg będę widzieć jakiej wielkości jest płód czy to coś da?

Odnośnik do komentarza
Gość PAULINKA25

Z tego co piszesz wynika że miałaś wcześniej owulacje. Bo mówisz że 9tc, W według miesiączki jest to 9t6d . Jeśli owulacje była wcześniej a mogła być to wtedy ojcem może być były partner. Dni płodne wypadają Ci od 17 do 22. Plemnik teoretycznie może przeżyć do 7 dni, w praktyce owulacja może się przesunąć. Więc bardzo możliwe że ojcem jest 1 parter. Usg też myli się z dokładnością do 4 dni więc Twoje wątpliwości rozwiąże tylko test DNA po narodzinach dziecka. Nie ma znaczenia częstotliwość współżycia. Czasem wspolzyjesz codziennie i nic A czasem tylko raz i zaskoczy. Byłaś wtedy zaraz przed owulacja, wystarczy że się przesunęła o kilka dni wcześniej , eks ma wytwalsze plemniki i już.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinka25

Na swoim przykładzie powiem Ci że w 1 ciąży miałam owulacje 7 dni później niż zakłada reguła A w 2 4 dni wcześniej. Współżyclam z 1 partnerem więc w moim przypadku to znaczenia nie ma. Ale często się to kobieta zdarza nawet przy regularnych miesiaczkach, moje były regularne a jednak.

Odnośnik do komentarza

Niestety takie są konsekwencje nie używania mózgu i emocji.  Powiedz o czym myślałaś uprawiając sex bez zabezpieczenia z 2 facetami w tak bliskim odstępie czasu?  Życie polega na podejmowaniu decyzji i braniu odpowiedzialności za swoje czyny... Nikt tu Ci nie odpowie czuję może być to dziecko bo to mogą stwierdzić TYLKO testy DNA.  Jak będziesz już z widocznym brzuchem to były na bank się zainteresuje czy to jego dziecko. Więc może Udaj się do psychologa opowiedz mu całą sytuację i niech poradzi Ci co dalej zrobić, bo wplatalas się w nieźle bagno. Bardzo Ci współczuję bo sytuacja jest okropna, ale niestwty na własne życzenie. 

Odnośnik do komentarza

😚🤔Ani bagno, ani inne okrutne oceny. Kochana Młoda Mamusiu-najważniejsze zadać sobie pytanie czy jesteś szczęśliwa że pod sercem rośnie Twoje i tylko Twoje Dziecko.

 Nie jest ono Żadnej z tych które Cię Tak okrutnie oceniają i nie wiedzą dlaczego Stało się tak a nie inaczej w Twoim życiu/ teraz Najważniejsze aby urodzić dziecko, żyć w spokoju/ zawsze mężczyźnie można powiedzieć że dziecko jest starsze o tydzień dwa albo młodsze albo przesunął się okres albo przesunął się poród /nikt się tego nie może doliczyć ! w tym wszystkim najważniejsze jest !!- jeżeli wybierzesz życie z którymś z partnerów aby dziecko było szczęśliwe aby wychowywało się w miłości i abyś zawsze z nim była chociaż przewidzieć wszystkiego nie można// problem poniekąd w niektórych przypadkach byłby taki jeżeli jeden z partnerów ma dość widoczne rysy innej rasy na przykład czarnej czerwonej żółtej a Ty Zakładam że jesteś białej rasy.

Trzymaj się dzielnie. Słuchaj pozytywnych ludzi i kochaj siebie, Dziecko i Partnera = ojca dziecka, ktory je bedzie wychowywał, bo to ten bedzie ojcem.

Możesz udowadniac badaniami dna ale tylko wtedy, gdy musisz....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...