Skocz do zawartości
Forum

Dziwne sny w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogie mamy jestem w 12 tc i od kilku dni mam dziwne sny w których występują dzieci. Jeden z nich który pamiętam był o tym ze z moim mężem bawiliśmy się z małą dziewczynką i kiedy chcieliśmy wracać do domu ona szła cały czas z nami próbowaliśmy jej tłumaczyć że nie może bo mama będzie jej szukać a ona płakała i nie chciała się od nas odłączyć. W drugim śnie zajmowałam się małym chłopcem który był bardzo dziwny bo nic nie mówił i był taki jakby nieobecny ale szczytem moich nerwów był sen w którym na wizycie podczas usg lekarka powiedziała że serce mojego dziecka nie bije obudziłam się z płaczem mąż i mama nie potrafili mnie uspokoić a ja cały czas o tym myślę i nie potrafię sobie znaleźć miejca co gorsza jutro mam wizytę i nawet nie wyobrażacie sobie mojego przerażenia i lęku chyba zemdleje jak tam wejdę. Nie rozumie skąd te sny i dlaczego przysinila mi się taka tragedia fakt myślę bardzo dużo o macierzynstwie strasznie się martwię o moje dziecko przed każdą wizyta przeżywam stres i strach że uslysze właśnie coś takiego co mi się śniło więc może dlatego mój umysł tworzy mi takie koszmary ale ja cały czas myślę o tym i tak sie boje ze ten sen się sprawdzim. Czy wy też miałyscie takie koszmary w ciąży? A mimo to nic złego się nie działo?

Odnośnik do komentarza

Dziwne sny są i w ciąży i poza nią również ;). Ale to są TYLKO sny i w tym wypadku tak do tego podchodź, bo jak sobie zaczniesz coś wyobrażać, tłumaczyć, to wszystko pod to pociągniesz. Pewnie jest tak jak napisałaś, że martwisz się i przeżywasz każdą wizytę, stąd mózg tworzy takie sny.
Myśl o przyjemnych rzeczach :). I pamiętaj, że jak się stresujesz, to twoje dziecko też to czuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...