Skocz do zawartości
Forum

Ciąża przy antykoncepcji i miesiączkowanie


Gość Agapefu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Od paru miesiecy nie miesiaczkuje. Po pobycie w szpitalu miesiaczka zanikla i moj ginekolog dal mi antykoncepcje w postaci ringa i powiedzial by dac organizmowi czas na wrocenie do normalnosci. Na poczatku robilam testy ciazowe ( tak dla pewnosci) i wychodzily negatywne pozniej dalam sobie z nimi spokoj. W listopadzie zaczelam sie gorzej czuc mdlosci, spalam w dzie n, maz w koncu zaczal sie smiac ze na bank jestem w ciazy i polecial po test ciazowy ktory okazal sie pozytywny. Zrobilam bete i poszlam do lekarza ktory swierdzil ze jest to 5 tydzien ( na dzien dzisiejszy 8 tydzien) i wyznaczyl mi termin usg na 15 grudnia ( jutro). Czy ktos byl w podobnej sytuacji? Jak liczy sie termin porodu bez terminu ostatniej miesiaczki? Tylko na podstawie usg? Czy ktoras z was zaszla w ciaze a trakcie brania anty? Czy przez to dziecko moze byc chore albo ciaza przestac sie rozwijac? Jutro mam usg i cholernie boje sie co uslysze... Nie mam niepokojacych objawow zadnych plamien, objawy ciazowe tez sa i to coraz silniejsze.

Odnośnik do komentarza

Wszystko będzie dobrze. Z ciążą jest tak że na początku albo wszystko jej zagrozi albo nic. Skoro to już 8 tydzień to nic złego dziecku nie będzie. Jeśli nie wiadomo kiedy była miesiączka to usg potwierdzi tydzień ciąży. Na początku wszystkie dzieci rozwijają się jednakowo temu data z usg jest wiarygodna. Powodzenia jutro.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...