Skocz do zawartości
Forum

Witam, mam pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Miałam pierwszy dzień okresu 22 października a skończył mi się 27 października, 28 października uprawiałam sex z mężem skończył we mnie, lecz wydaje mi się ze to niemożliwe żeby po okresie w ciąże zajść (dni niepłodne), 10-11 listopada również doszło do sexu z wytryskiem w środku, lecz nie zgadza mi się co mówi ginekolog.. ze jestem w 5 tygodniu ciąży, może dlatego ze podałam jej zła datę ostatniej miesiączki? Zamiast 22 października podałam ze 27 października mi się zaczął (na odwrót, zakręcona byłam bo to będzie pierwsze dziecko). I już sama nie wiem czy stwierdziła 5 tydzień przez to ze podałam jej zła datę rozpoczęcia okresu? Mi się wydaje ze do zapłodnienia doszło 10-11 listopada tylko ze to 4 tygodnie i 1 dzień mijają do dnia dzisiejszego.. pomóżcie bo już mam natłok myśli

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że podała Ci wiek ciąży na podstawie usg A nie daty ostatniej miesiączki. Na podstawie wymiarów może stwierdzić to dokładnie gdyż na początku dzieci rozwijają się w tym samym tempie A dopiero później są różnice dlatego termin porodu też określa się na podstawie pierwszych usg.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...