Skocz do zawartości
Forum

Ciąża, tematy tabu, brak seksu, depresje i inne


Gość MonikaIza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MonikaIza

29 tc
Żałuję, że zgodziłam się zajść w ciążę.
Gdyby ktoś mnie uprzedził o konsekwencjach, nigdy bym się na to nie zdecydowała.
Konsekwencje do zniesienia: hemoroidy, popuszczanie wysiłkowe, rozstępy, obrzęki, wieksza stopa, mała wydajność fizyczna
Konsekwencje trudne:
depresja jak nigdy w życiu, a mam 27 lat, więc już parę zawodów miałam.
Myśli s
Brak seksu,
-już pewnie nie wypada wg mojego męża, bo brzuch widać. Nie chce mi się nawet na ten temat z nim rozmawiać. Ciekawe jak będzie po porodzie. Nie wykluczam udzialu osób trzecich, jak tak dalej będzie i wy*ebac gdzieś w Bieszczady.
Najgorsze to poczucie podjęcia złej decyzji, bo rok temu zdecydowałam się odejść od męża chyba po 4 latach, papiery były w sądzie, pół roku około i wróciłam trochę z litości, trochę z tęsknoty. Za głupotę trzeba płacić. Tylko czemu to dziecko winne, już mam wyrzuty sumienia, że zgodziłam się powołać nowe życie.

Lincz ogłaszam za otwarty.

Odnośnik do komentarza

Hmm no coz hemoroidy mialam,sexu brak bo ciaxa zagrozona.po porodzie jeszcze wieksze hemoroidy ogolnie problemy zdrowotne malo sie nie przekrecilam.no ale dziecko wynagrodzi ci wszystko.chlopa mozesz zawsze zostawic nie jeden burek na wsi a dziecko bedziesx miala na zawsze.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nikt nie będzie Cię linczowal ;) jesteś pod wpływem mega huśtawki hormonalnej.... Sama pamiętam jak na początku rzucalam talerzami i zalewalam się łzami bo plyn do naczyń był cytrynowy... WTF?
Ja jestem w 27 tc, zero seksu bo ciąża jest zagrożona, do tego tatuś odszedł od Nas... Czasem myślę po co mi to było??? Ale... Człowiek spodziewając się upadku, usiadlby najpierw na tyłek. Po drugie jeszcze kilka/naście tygodni i dziecko będzie na świecie. Wszelkie niedogodności ciążowe minął. Uwierz mi że dziecko wszystko wynagrodzi. Faceci często odmawiają seksu w ciąży z niewiedzy. Myślą że uszkadza dziecko itp. Pogadaj z nim. Pokaż jakieś artykuly na ten temat. Zanim wezmiesz pod uwagę udzial osob trzecich najpierw postaraj się oswoić męża. Będzie dobrze ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...