Skocz do zawartości
Forum

Waga dziecka


Gość Gosc1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję żeby ktoś spojrzał na sytuację trzeźwym okiem bo ja już panikuje. Chodzi i przyrost wagi u dziecka. 5 listopada dzidziuś ważył 2050g. 16 listopada już 2800g a dziś 30 listopada już 3500g. Martwię się tak szybkim przyrostem wagi. Cięcie cesarskie ma się odbyć 11 grudnia. Boję się że do tej pory bobas przekroczy 4 kg. Pierwsza córka przy porodzie w 42 tygodniu ważyła tylko 2500g więc teraz taka waga mnie przeraża. Dodam że mam zdiagnozowana cukrzycę ciążową. Pomimo że nie stosuje ścisłej diety cukry nie przekraczają mi norm. Może w ciągu 3 miesięcy zdarzył się skok powyżej normy że 4-5 razy. Czy pomimo tego że cukry są w normie waga dziecka może tak szybko rosnąć? Ile jeszcze dziecko może przybrać przez te 11 dni? Kolejne 700 gram?

Odnośnik do komentarza

Mój ginekolog dziś przy badaniu zapytał ile było ostatnio. Podałam wagę 2800 bo tyle było 16 w szpitalu. Ale nie wiem czy jemu nie chodziło o wagę z ostatniej wizyty w gabinecie czyli o te trochę ponad 2kg. Jak powiedziałam że strasznie szybko rośnie odparł że dzieci w końcówce tak rosną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...