9 miesięcy, ciąża

Endometrioza i problemy z zajściem w ciążę

~KingaJ

~KingaJ

Witam wszystkich. Czy są tu Panie które borykają się z endometrioza a pomimo tego udało się im zajść w ciążę? My z mężem staramy się od ponad roku i dalej nic. Narazie endometrioza wygrywa :-( A czy którejś z Was to się udało? Po jakim czasie ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

iwa1987

iwa1987

Dołączam się do pytania. Dawno miałam zadać to pytanie. Jestem w tej samej sytuacji co Ty :(

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
~Agamm99

~Agamm99

Mi się niestety naturalnie nie udało mimo 5 lat starań. Ale in vitro udało się za pierwszym razem

Zani2407

Zani2407

Hej :) ja mam endometrioze i udało mi się po 9 miesiącach starań w pierwszym cyklu stymulowanym z Clo

--

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

56824 zani2407 Kobieta, 29 lat, Lublin
~jakari

~jakari

Ja mam stymulacje z Clo, zastrzyki na pęknięcie pęcherzyka i jeszcze luteina. I nic nie pomaga. najgorsze jest to ze pomału zaczynam psychicznie się załamywać a wiem ze to nie pomaga. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam. Jestem też po laparoskopii jajowodow które były całkowicie niedrozne. I żadnych efektów. Jestem ciekawa jak wielu Paniom udało się naturalnie zajść w ciążę pomimo tej wstretnej choroby...

~Aga Mama

~Aga Mama

Witam,
po 2 latach bezowocnych starań, zrobiliśmy badania i okazało się, że mam endometriozę (torbiel i całkowicie niedrożny jeden jajowoód, drugi ledwo co); po laparoskopii (usunięcie torbieli i właśnie badaniu drożności) udało się w pierwszym cyklu. Niestety straciliśmy nasze bliżniaki w 20 tygodniu - TTTS. Potem kolejne 2 lata starań - leki na zwiększenie liczby jajeczek w tym drożnym jajowodzie, zastrzyki i ostatecznie inseminacja (jedna) i obok śpi nasza 6 miesięczna Córeczka. Nie poddawaj się !!! Przyznam, że ja straciłam nadzieję, to mój Mąż i nasz lekarz wierzyli do końca i mieli rację. Pozdrawiam serdecznie

~DietetykNaWalizkach

~DietetykNaWalizkach

Jest to jak najbardziej możliwe widzę to, ponieważ pracuję z pacjentkami zmagającymi się z endo ;) Jako dietetyk kliniczny zajmuję się dietą w leczeniu endometriozy. Publikuję, m.in. darmowe artykuły na ten temat, zajmuję się indywidualnym poradnictwem żywieniowym więc zapraszam do kontaktu ;)