Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochana

Super wieści Lili i Bedi !
Walls mam nadzieję że to plamienie to jednorazowy epizod.
Ja coraz gorzej się czuję. Nie żeby bóle były jakieś straszne, ale po powrocie z pracy bardzo źle się czuję. W pracy też coraz gorzej, mam zawroty głowy i czasem zasnelabym na siedząco. O niczym wtedy tak nie marzę jak o krótkiej drzemce. Nie wiem jak zniose ten następny tydzień, tyle pracy a ja czuję ze nie daje rady. Potem święta to tydzień krótszy, a wizyta dopiero za 3 tygodnie :(

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny 8h w pracy a tu się podziało że hoho!
Lili i Bedi super wieści... Eh aż Wam zazdrosze mam ją dopiero za tydzień mam nadzieję usłyszeć i zobaczyć fasolka...
WallsWalls trzymaj się będzie dobrze bo musi być dobrze!
Powiedziałam dziś w pracy kierownikowi i powiem wam że mega miło się zaskoczyłam...mam się nie przemeczac i szukać sobie takiej pracy żeby było ok. No i zaświadczenie i najlepiej L4 przynieść szybko... Padło pytanie a co Ty chcesz pracować?! No to chyba nie chce.
A Wy jak tam w pracach ciągnięcia czy już na l4? I powiedzcie mi lekarz wystawia L4 do następnej wizyty czy jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Gość WallsWalls

No niestety dostałam dzisiaj krwawienie jak normalny okres, rano chciałam jechać na betę ale nie byłam w stanie psychicznym :( Pocieszam się tym, że w następnym cyklu będziemy mogli znowu starać się o dziecko. Powodzenia dziewczyny!

Odnośnik do komentarza

WallsWalls bardzo mi przykro, wiem przez co przechodzisz, bo też przez to przeszłam przed urodzeniem córki. W kolejnym cyklu bedzie juz dobrze. Ja trochę asekurancko przy następnym zajściu w ciążę miałam włączony Duphaston, no ale też przez to że miałam małe plemienia. Teraz taka sama sytuacja. Ja aktualnie jestem na L4 przez te plamienia lekarz stwierdził, że powinnam trochę odpocząć. Szczerze to dobrze mi na zwolnieniu i z chęcią już bym na nim została, ale nie wiem czy lekarz bedzie na tyle przychylny. W poprzedniej ciąży poszlam na L4 w 16 tygodniu, a teraz dopiero 6tydz. Mi ostatnio jest cały czas niedobrze, najgorzej rano po wstaniu i jak mam pusty żołądek, jak już uda mi sie coś zjeść jest lepiej, ale nie mam na nic ochoty. W poprzedniej ciąży zero mdłości.

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxk0s3680piod8.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dxomvcqg4bof2uua.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

MaZos1 pytałaś o moje samopoczucie. No cóż, jest fatalne, cały tydzień czekałam na dzisiejszy dzień, bo jutro wolne! Niby mam lekką bo siedząca głównie pracę, ale o stresie już pisałam, do tego dochodzą coraz częstsze zawroty głowy i zasypiam praktycznie w trakcie pisania. Muszę jakoś się trzymać bo narazie nikt nie wie a nie chce wyglądać na lenia. Cały czas jest mi słabo, po godz.14 zaczynają się mdłości. W domu to już masakra. Ciągle boli mnie brzuch, sprawdzam cały czas czy nie ma plam na papierze. Marzę żeby nie wstawać z łóżka:/ Nie wiem jak przetrwać następny tydzień. Boję się że zaszkodze tym maleństwo, ale wizytą dopiero po nowym roku.

Odnośnik do komentarza

zakochana o rany! Ty to się biedna nacierpisz :/ Ale my kobiety jesteśmy silne więc przetrwasz i to i jeszcze niejedno! Tak czy inaczej Ci współczuję mocno

WallsWalls dobra decyzja! Nie zostawili by Cie na oddziale gdyby nie było szansy! Ja jak dostałam plamien to potem poleciało i brzuch mnie bolał dosyc mocno więc już wiedziałam że jest źle. Ale teraz jestem z Wami więc dostaliśmy kolejna szansę :) Trzymam kciuki za Ciebie, dzidziusia i leki żebyś nie musiała już więcej mieć stresów!

Odnośnik do komentarza
Gość HereWeGoAgain

Czesc Dziewczyny. wlasnie sie dowiedzialam ze znow zostane mama, termin porodu 18 sierpnia.
Pierwsza ciaza zakonczona cesarka, ale na poczatku nie bylo zadnych problemow.
W tej ciazy ciagly bol podbrzusza posrodku jak i rowniez czas od czasu okolic lewego jajnika.
czy ktoras z was tak miala? Czy to moze byc zwiazane z poprzednia cesarka i blizna?
Niestety nie mam okazji udac sie do ginekologa - mieszkam w UK a tu opieka medyczna w ciazy do 12tyg prawie nie istnieje.
Jesli bole po paru dniach nie ustana to moze zglosze sie na pogotowie.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Mnie też boli dół i też głównie środkiem,a cesarski nie miałam. Ciężko porównać o jaki rodzaj bolu chodzi, ale myślę że na tym etapie to raczej nie powinien mieć związku z cesarka. A kiedy rodzilas?
Tak po za tym to gratulacje i współczuję tego że tam musisz tak długo czekać. Ale wiem że jak coś niepokoilo dziewczyny to szły prywatnie do polskiego lekarza na pierwszą wizytę wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...