Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochana

Ja narazie dla dziecka nic kupuje, na chłopca i dziewczynkę do rozm. 68 mam. Sobie musiałam kupić bo brzuch mam duży i w nic się nie mieściłam. Chciałam w sklepie żeby przymierzyć i znalazłam tylko jeden stacjonarny! Udalo się kupić 2 pary spodni ale ceny jak dla mnie kosmos.

Odnośnik do komentarza

U mnie jeśli na polowkowym potwierdzi się że chlopiec to zrobie przegląd w ubrankach po córce i pewnie cos dokupię. Też mam wrażenie że nie robią uniwersalnych ubranek albo różowy, kwiatki i serduszka albo samochody i ciemniejsze kolory. Dla córki jak była mała chciałam kupować uniwersalne, ale nie było z czego wybierać.
A co do kremów na rozstępy to mam bardzo mieszane uczucia i szczerze uważam, że nie są skuteczne. Mamaginekolog pisała artykuł o rozstepach w ciąży i jeśli mają się zrobić to się zrobią pomimo stosowania kremu, a jeśli nie to nie jest to zasługa stosowania kremu. Ja przez całą ciążę mialam ładna skórę na brzuchu. Pod sam koniec ciąży wód płodowych było trochę za dużo brzuch zrobił się bardzo wystający i powyżej i poniżej pępka skóra nie wytrzymała i zrobiły się rozstępy. Także póki co używam zwykłego balsamu do ciała, jak mi się skończy kupię coś bardziej tłustego do smarowania, wtedy brzuch tak nie swędzi jak zaczyna intensywniej rosnąć.

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxk0s3680piod8.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dxomvcqg4bof2uua.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ja też jestem za zwykłymi balsamami, tylko bez tych koszmarnych dodatków jak parabeny czy olej mineralny. Najgorsza chyba jest oliwka. Kilka lat temu ktoś mi polecił miałam potem taka sucha skórę, że dopiero brzuch swedzial.

Odnośnik do komentarza

[quote="Cobra"]Wiecie co, byłam dzisiaj w mieście bo musiałam kupić kilka ubrań dla dzieci i w każdym sklepie były rzeczy dla maluszków. Ibylam zdecydowana mimo wszystko kupić coś, choć dopiero jutro dowiem się, czy w ogóle mam dla kogo (wiem, że to głupie myślenie ale ciągle jest we mnie strach).
Nie w tym rzecz. Nie mogłam znaleźć nic uniwersalnego :/ nic kompletnie. Jak już coś było kremowe to mi się nie podobało bo wzorki nie te... Kiedyś było więcej takich ładnych uniwersalnych rzeczy. I chyba podjęłam decyzję, że jednak chce poznać płeć, bo nie wyobrażam sobie kupić całej wyprawki gdy ja jednej rzeczy nie mogę znaleźć :D
A taka byłam zdeterminowana, że tym razem nie chce znać do porodu :D 12tc a już zmiana decyzji.
Życie... [/

Kobieta zmienną jest :D Sama jestem ciekawa co będziesz miała hihi. Czekamy z niecierpliwością na informacje jutro!! Będzie dobrze napewno :) Trzymamy kciuki

Odnośnik do komentarza

zakochana to mnie zaskoczyłaś... Ja przez trzy ciąże używałam tylko oliwki bambino na brzuch. Rozstępów mam kilka koło pępka, wyszły w trzeciej ciąży bo brzuch był naprawdę ogromny. Ale są cienkie i blade.
Ale suchej skóry nie miałam na pewno. Wręcz przeciwnie...

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Ja mam połówkowe na 15 kwiecień dopiero, to będzie 22 tydzień. U mojej lekarki powinnam być około 2 tygodnie wcześniej, ale tego się dopiero dowiem 5 marca
Ciuszków jeśli byłby drugi syn to nie muszę kupować, a jak będzie dziewczynka to część mam uniwersalnych ale parę dokupię. Ale na to poczekam do połówkowych :)
Na rozstępy w pierwszej ciąży używałam zwykłego balsamu i czasem oliwki, teraz też tak będę smarować. Dla mnie ważne żeby skóra była nawilżona, nie ważne za jakie pieniądze krem.
Z ciuchów dla siebie mam dwie pary spodni typowo ciążowych, a bluzki oversize sprawdzają się u mnie świetnie i na ciąże i na czas karmienia więc typowych ciążowych nie kupuję :)
Cyśka fajnie że znasz już płeć :)
Bergamotka2018 cieszę się razem z Tobą, super :)
Cobra trzymam kciuki za jutro, będzie dobrze :)

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...