9 miesięcy, ciąża

Sierpnióweczki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Patrycjaaa

Patrycjaaa

Bożka trzymajcie się najważniejsze ,że z wami wszystko ok. Ty też już blizej zobaczenia maluszka :) Trzymam kciuki

No nie jest mi jakoś strasznie łatwo , ale też jakoś daje radę,chociaż jest coraz ciężej i nie sądzę ,żebym dała radę pracować jeszcze 2 tygodnie . jutro znowu idę do pracy , ale już czuję pobolewanie podbrzusza , więc jak dalej będzie boleć i w nocy to na pewno nie pójdę .Mimio ,że dziś tylko byłam u położnej i posprzatalam mieszkanie , padłam , dopiero co wstalam

63446 patrycjaaa Kobieta, 28 lat, Aaa
koza1

koza1

Bożka, trzymaj się i dawać znać!
Mazos super plac zabaw, na pewno córa będzie wniebowzięta.
U mnie wszystko w porządku, KTG w szpitalu wyszło idealne a trochę pod nim mnie przytrzymali. Stwierdzili że prawdopodobnie młody tak miał przez to że był wtedy bardzo ruchliwy. Stresuje mnie czasem ten mój syn.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kfz94kmfv.png

63102 koza1 Kobieta, 28 lat, Śląsk
Patrycjaaa

Patrycjaaa

Dziewczyny jeszcze odnośnie znieczuleń , dopytalam się o wszystkie które są dostępne i nie wiem jak w Polsce ale tutaj po zzo nie wolno już chodzić .. a wydaje mi się że jak dobrze znieczulą to powinno się swobodnie chodzić i mogę się źle czuć parę godzin po nim, także ja tego na pewno nie biorę :( jest jeszcze opcja gazu , paracetamol w tabletkach , elektrody na kręgosłup , morfina i jakieś leki na bazie opiatów , gdzie to też wcale do końca jest bezpieczne dla dziecka , jak się podoba za późno może mieć złe działanie na dziecko i ta morfina zostaje w organizmie dziecka do 48 godzin .. także dla mnie nie jest to zbyt bezpieczne i z tego na pewno też nie skorzystam

Patrycjaaa

Patrycjaaa

Koza dobrze ,że pojechałaś i sprawdzilaś , super ,że wszystko ok . Co my się nastresujemy zanim te nasze dzieci się urodzą .. ale jeszcze troszkę

BOŻKA2408

BOŻKA2408

Koza super że wszystko dobrze,przynajmniej jesteś spokojna.Ja jutro rano jadę bo przyjęcia że skierowania są do południa.A i zapomniałam dodać że mały ma już 3kg ,za dwa dni koniec 36tc.

60500 bozka2408 Kobieta, 43 lata, KĘDZIERZYN
Patrycjaaa

Patrycjaaa

Bożka to dopiero jutro się dowiesz kiedy CC ? To może już być nawet za tydzień ?

inome

inome

koza1 to super, że wszystko się wyjaśniło, moja też jest bardzo ruchliwa, więc też może pomiary wyjdą wysokie. Grunt, że w szpitalu dokładnie sprawdzili.

Patrycjaaa nie wiem jak u Ciebie, Ale mnie ginekolog szybko proponowała zwolnienie, choć pracę mam typowo biurowa. Ale jak poszłam na zwolnienie w 7,5 mca stwierdziła, że różnica jest duża. Mała nie była taka wymięta.. Poza tym z czasem nawet siedzenie sprawiało mi problem. Jesteś naprawdę dzielna kobietą (: bądź dzielna, to już niedługo (:

65825 inome Kobieta, 31 lat, Gdańsk
Patrycjaaa

Patrycjaaa

Inome to i tak długo pracowałaś , ja pracuję w hotelu , więc praca fizyczna i na nogach , ale mam dodatkowe przerwy i oczywiście mogę usiąść kiedy chce i mogę mieć więcej wolnego jeśli potrzebuje , u nas dziewczyny też raczej pracują bardzo długo w ciąży .Oby wytrwać do tego 38 tygodnia a później niech się dzieje :)

koza1

koza1

Ja też zeszłam na zwolnienie jakoś w 7 miesiącu i naprawdę byłoby mi ciężko dłużej wysiedzieć. A też mam pracę biurowa. Pod koniec musiałam wstawałać i chodzić bo nie byłam w stanie wysiedzieć. A zaś jak za dużo chodziłam to robiło mi się słabo i brzuch spinało. Więc Patrycja szacun, jeszcze trochę i już będzie luz ;)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kfz94kmfv.png

63102 koza1 Kobieta, 28 lat, Śląsk