Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie w poprzedniej ciąży brałam mama dha i byłam z tego zadowolona, pomimo że brałam tylko jedna tabletkę dziennie choć powinno się dwie to miałam dobre wyniki
Ten prenatal uno też bierze się jedną dziennie, ale chyba w tym prenatal duo już są osobno witaminy i osobno kwasy dha i w sumie bierze się 2-3 tabletki dziennie i jakoś tak nie specjalnie chcę coś takiego
Wolałabym coś z pełnym składem w jednej tabletce
Dlatego pytałam co Wy bierzecie

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Widzę że teraz pragna zrobiła się modna. Wcześniej nigdy o niej nie słyszałam. W pierwszej ciąży popularny był prenatal lub femibion. Ale że prenatal pół tańszy to co brałam, ale tabletki gigantyczne jak dla mnie i ledwo je lykalam. W drugiej już nie patrzyłam na cenę, femibion najlepiej wypadł jeśli chodzi o wielkość i skład i dobrze się po nim czułam. Teraz teczkę na badania od ginekologa dostałam z pregny właśnie i były tam próbki tych witamin i są jeszcze mniejsze więc narazie je wybrałam. Następne opakowanie jak już przestanie mnie mdlic kupię już chyba jednak femibion . Lekarz mój nigdy nie wskazywał na konkretną marke.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ucieszyłam się dziś bardzo bo dziewczyna, która była z nami na początku na krótko, teraz jest we wrześniówkach. Niby się nie znamy, a człowiek tak jakoś przeżywał te pierwsze tygodnie i złe wieści. Mam nadzieję, że pozostałe dziewczyny które z nami już nie są, też szybko dołączą do nowych wątków :)

Odnośnik do komentarza
Gość MamaRadzia

Cześć dziewczyny :)
Czytam forum od początku, ale dopiero teraz się zdecydowałam ujawnić, głównie dlatego, że początek ciąży był raczej ciężki i dopiero teraz trochę odżyłam.
W piątek byłam na USG genetycznym i wszystko wyszło dobrze, dzidziuś miał 7 cm (raczej chłopak), więc wreszcie przestałam panikować. Termin wg OM na 6 sierpnia.
Co do aktualnego wątku to ja biorę Mama DHA Premium. Zaczęłam brać już na początku stycznia chociaż lekarz mówił, że przez pierwsze 3 miesiące sam kwas foliowy wystarczy. Niestety nudności i wymioty męczyły mnie tak bardzo, że nie było szans żebym z jedzenia dostarczyła sobie i dziecku wszystkich składników. Teraz na szczęście wymiotuję już mniej (myślę, że głównie za sprawą odstawienia luteiny), ale witaminy będę już brać do końca.
https://www.suwaczki.com/tickers/zi13vfxmvpjlvip6.png

Odnośnik do komentarza

Cobra jeszcze nie dawno Ty Ja i Bozka bylysmy na forum na ktorym kazda z nas marzyla by byc w ciazy, udalo sie i teraz dalej sie wspieramy i mysle ze juz tak bedzie ,ze My ktore stracilysmy malenstwa postrzegamy wszystko inaczej bo ktos kto tego nie przezyl nie moze sobie nawet wyobrazic przez co przeszlysmy:( teraz jest cudnie i ma tak trwac do sierpnia czego wszystkim Nam zycze, oby wszystkie sierpniowe brzuchatki doczekaly szczesliwego rozwiazania❤MamaRadzia witaj w naszym brzuchatkowym gronie:* Dziewczyny ja biore femibion acard i dupfaston ale moze juz po malu Pani doktor duphaston odstawi jutro wizyta to sie okaze.Bozka kochana a jak u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Justyna tak właśnie będzie ☺️
Ale w grudniu pamiętam wysyp kreseczek. Magiczny ten miesiąc był, tyle nas wtedy zaszło...

MamaRadzia to super. Urodziny latem, dwa dzieciaczki naraz :D super.

Katia współczuję. Wiem, jak się czeka z utęsknieniem na tą wizytę, i gdyby mi nagle odwołali to chyba bym się popłakała....

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Cobra
No powiem szczerze ze sie mocno wkurzylam bo robilam badania w piatek a za 3 tygodnie nie beda juz aktualne..noi chcialam omowic z lekarzem temat tych moich witamin..i teraz dalej niewiem co robic...czekac kolejne 3 tygodnie to dla mnie wiecznosc

Odnośnik do komentarza

Prywatnie do niego chodze. On przyjezdza z lublina tylko w poniedzialki do mojego miasta. Moglabym w sumie pojechac do lublina do szpitala w ktorym przyjmuje..juz sama niewiem co robic. A za tydzien tez go nie bedzie, za 2 tygodnie niema miejsc noi pani z rejestracji wpisala mnie dopiero za 3 tygodnie. Masakra..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...