9 miesięcy, ciąża

Sierpnióweczki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Edysia83

Edysia83

Mój starszak też nie chce chodzić ale najgorsze jak mały tak jak wczoraj nie chce wyjść o danej godzinie po brata. A Karol wie że przyjdę po podwieczorkui bardzo czeka

46705 edysia83 Kobieta, 36 lat, Piaseczno
~Katia88

~Katia88

Tak to jest z dziecmi..maja swoje humorki zreszta tak jak i dorosli :-)
Ja to sie boje jak to bedzie w nastepnym roku od wrzesnia jak juz syn pojdzie do szkoly ktora juz duzo dalej a tu male jeszcze dojdzie do zebrania rano..

bławatek 1

bławatek 1

Tak sobie myślę że ja w przeciwieństwie do niektórych z was to mam za dobrze... Wy jeszcze musicie dzieci ogarnąć a ja mogę spać do 9 i nie mam żadnych obowiązków. Choć po cichu trochę wam zazdroszczę bo macie więcej niż 1 dziecko a ja na pierwsze czekam i nie wiem czy uda mi się jeszcze przynajmniej jedno mieć bo 35 lat już się zbliża. No ale co poradzić jak instynkt macierzyński przyszedł późno a naturą jeszcze po drodze spłatała figla. Ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję że nasz syn będzie jeszcze miał siostrzyczkę ;-)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dhxndpivx.png

62821 blawatek-1 Kobieta, 35 lat, Tarnow
MamaRadzia

MamaRadzia

Iwona29 Ja bym przy zamkniętym oknie nie wytrzymała. Też mieliśmy o to wojnę z mężem kiedyś, bo ja nigdy nie lubiłam upałów i w końcu przy wymianie okien kupiliśmy od razu moskitierę - taką na sztywnej ramce w kolorze okien. Wygląda bardzo estetycznie, mamy już ją 4 lata i jest jak nowa, a my możemy nawet zaświecić światło i otworzyć okno i komary tylko bzyczą na zewnątrz. Kosztowała sporo, bo 70 zł, ale to było najlepiej wydane 70 zł w życiu. Podejrzewam, że teraz nawet taniej można to kupić, poszukaj moskitiera ramkowa.

Mój Radziu też ostatnio zaczął marudzić, że wolałby zostawać ze mną w domu, choć zawsze bardzo lubił przedszkole. Na szczęście jest już w takim wieku, że można się z nim dogadać, rozumie, że ja muszę odpoczywać i nie mogę go nosić. Bo faktycznie 2-latkowi czasem ciężko coś przetłumaczyć, a 3-4 lata to już fajny wiek. Chociaż i tak pewnie niedługo będzie siedział w domu, bo widzę, że coś go bierze przeziębienie, ale dzisiaj mają wycieczkę i byłby strasznie rozczarowany jakbym go nie puściła.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13vfxmvpjlvip6.png

61867 mamaradzia Kobieta, 28 lat, Nowy Sącz
Cobra

Cobra

sandra co to jest 10kg? :D wyglądasz pięknie.

Moj synek też od września do przedszkola. Troch w się martwię bo on z całej trójki najbardziej mamusiowy jest. Ale jakoś damy radę ☺️ malucha do wózka i będziemy dreptać na przystanek. Mamy jakieś pół km w jedną stronę. Oby maluszek lubił jeździć wózkiem :D

--

Sierpnióweczki 2019 - lista
Czekamy na Witka ❤️
https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kjzbnsng6.png

9024 cobra Kobieta, 35 lat, w wielkopolsce
Cobra

Cobra

Też mam w oknie moskitiery. Bez tego wynalazku nie wyobrażam sobie życia :D najchętniej otworzyłabym okna w nocy na oścież, ale mam kota który pewnie by ją sforsował atakując przelatującego ptaka :D
No i sąsiad przed 7.00 rano bardzo lubi zgniatać puszki po piwie pod moim oknem...
W salonie i łazience mam problem, bo okno dachowe. Otworzyć za bardzo nie mogę, bo kot już raz dał dyla przez dach (spadł z pierwszego piętra). Ale znalazłam go. No i komary... Moskitiery na dachowe nie bardzo się nadają.

--

Sierpnióweczki 2019 - lista
Czekamy na Witka ❤️
https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kjzbnsng6.png

9024 cobra Kobieta, 35 lat, w wielkopolsce
Iwona29

Iwona29

Cobra właśnie widziałam moskitiery na dachowe okna. Chyba zamówię te ramkowe na zaczepy koszt około 77 zł mi wyjdzie na jedną połówkę okna. Ale jak mówicie że się trzyma to ok pierdziele miałam te zwykłe klejone na lepi i porażka byly

62553 iwona29 Kobieta, 30 lat, St
Patrycjaaa

Patrycjaaa

Hej :) udało mi się w końcu pospać do 8.30 ! 2 dni wolnego w końcu mam , miałam sobie odpocząć ale już się wzięłam za sprzątanie i pranie i zaraz po zakupy .
Ja też miałam takie kłucia wcześniej , myślałam ,że to skurcze ale to chyba nie to .
Weszłam dziś na wagę , już jest +19 kg ! A jeszcze 9 tygodni zostało :(
U mnie 11 stopni , współczuję wam tych upałów

63446 patrycjaaa Kobieta, 28 lat, Aaa
~Katia88

~Katia88

Moskitiery to naprawde dobra sprawa..sama mam w calym mieszkaniu pozakladane te ramowe..co prawda mieszkam w bloku ale za oknem mam pola i las jak na wsi:-) takze komarow duzo ale naszczescie mozna okna pootwierac i spac spokojnie