Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Panda :) Myślę że znajdą się jeszcze podgladaczki które będą czekać do polowkowego albo nawet do końca będą baly się napisać, ja tak czytałam forum w poprzedniej ciąży bez ujawniania się, bo ciągle bałam się zapeszyć. Głupie może się wydawać ale w ciąży wszystkie myśli są inne . Dlatego znalazłam to forum bez logowania i napisałam pierwszy post bo inaczej znów pewnie bałabym się odezwać cała ciążę :)

Odnośnik do komentarza

Hej ;) ile Was Dziewczyny wie co będziecie mieć? Najważniejsze, żeby zdrowe wiadomo, ale ja mam termin na 1 sierpnia i co idę na USG to albo się pupa odwróci, albo robi fikołki, albo staje na głowie....jak tak dalej będzie to się w ogóle nie dowiem hahaha dopiero przy porodzie... chciałabym już wiedzieć i mam nadzieję,że chociaż do 10 marca się dowiem bo Mąż ma wtedy urodziny i będę robić mu prezent właśnie żeby się dowiedział co będziemy mieć

Odnośnik do komentarza

Cobra

Wytrwala jestes:-) ja bym chyba nie dala rady czekac do porodu z poznaniem plci, chociaz moj maz rzucil taka propozycje zebysmy sobie niespodzianke zrobili i niedowiadywali sie wczesniej..ale ja chyba tak nie potrafie:-) dzis juz troche lepiej sie czuje bo przez 2 dni byla masakra..najgorsza ta podwyzszona temperatura mam nadzieje ze nie zaszkodzilo nic malenstwu..dzisiaj jestem oslabiona strasznie, nic jesc nie moge, zoladek mnie boli..

Odnośnik do komentarza

Ja za pierwszym razem też nie chciałam żeby lekarz mówił płeć, choc czulam ze dziewczynką, to sobie postanowiłam że poczekam z upewnieniem się do porodu. Niestety nim zdążyłam powiedziedziec na wizycie że nie chce znać płci bo myślałam że takie wieści dopiero koło 16-17, to lekarz na prenatalnych w 13 tyg. zobaczył obraz i mówi " o jak ładnie się nam dziewczynka pokazała " ,UPS. A teraz kiedy chciałabym już jakimś imieniem określać brzdąca to nic nie pokazał :)

Odnośnik do komentarza

Wiecie co dziewczyny ! Uświadomiłam sobie dzisiaj, że weszliśmy w drugi trymestr 15 tydzień 14+0 matko ! Jak ten czas szybko mija.....aż zaczęłam od początku posty czytać i zobaczyłam tam swój wpis, że do lekarza się wybieram....super, że wszystko idzie do przodu, że jeszcze trochę i będziemy widzieć swoje pociechy ;) czy macie już imiona wybrane? U Nas będzie Karolek albo Laura.

Odnośnik do komentarza

Hej to teraz dziewczyny zabilyscie mi cwieka... Ja miałam wybrane imiona Laura, Tola albo Agatka dla Dziewczynki a Wiktor, Stefan, Milek dla chłopca... Chcialam jakieś takie co nikt w około nie ma i nie aż tak bardzo popularne w ostatnich latach coby w klasie potem nie było trzech tych samych imion... A tu widzę że Laura się popularne zrobiło... Hehe

Bedi 1409 Ja dziś mam 13 tydzień i 5dni. Też jakiś czas temu czytałam nasze wpisy na początku i choć szybko zleciał ten czas to jeszcze dużo przed nami ale już spokojniej będzie myślę.

Zakochana jak dajesz radę w pracy?

Yuliia daj koniecznie znać co z Toba... Trzymamy kciuki!

Bergamotka ja też już bym chciała wiedzieć ale maluch się chowa skubany i nic kompletnie nic nie widać na żadnym USG...

Dziewczyny przyznaje się że zczelm już kompletowac ciuszki na wyprawkę... Wiem że pewnie z dużym wyprzedzeniem ale teraz są spore wyprzedaże...
A Wy jak tam? Nie dopada Was zakupów szał?
Dodam tylko że moim rodzicom się on udzielił jeszcze bardziej bo to będzie pierwszy wnuk a mają już swoje lata i chyba już nie liczyli że zostaną dziadkami...

Odnośnik do komentarza

Jestem jakaś nieogarnięta. Masz racje Cobra. Jutro muszę zmienić termin, bo w takim razie to jest zdecydowanie za szybko.
My z mężem od 8 lat mówiliśmy, ze będzie Zuzia i Antoś, ale w rodzinie pojawił się już chłopczyk z tym imieniem i został Jaś. Ale kolejne „Ale” to plaga tych imion w ostatnich latach :( I dla dziewczynki myśle nad Mirabela.

Odnośnik do komentarza

Ja sie zbieram na badania..bo w poniedzialek znow wizyta u ginekologa a we wtorek endokrynolog..ale kiepsko sie czuje ciekawa jestem czy dobrze powychodza przez to przeziębienie..u nas bedzie albo Dawid albo Emilka :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...