Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj byłam na prenatalnych, wyniki nie są złe, ale też nie są rewelacyjne. Najprawdopodobniej będzie chłopiec i najprawdopodobniej zdrowy, mam podwyższoną biochemie, a maluszek przezierność karkową 2,90 (2,5 to norma), także ryzyko skorygowane trisomi 21 to 1:227 taki wynik kwalifikuje nas do dalszej diagnostyki, czyli amniopunkcji na którą się wybieram, niestety trzeba czekać do 15 tc, także badanie dopiero pod koniec lutego, a później jeszcze czekanie na wyniki ok trzech tygodni :/ Mimo tych wyników, nie jestem przerażona i nie zamierzam się teraz zamęczać myślami o tym że dzieciątko może być chore. Będzie dobrze. Trzymam kciuki za wasze wyniki <3

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn33e3kl1us1dd3.png

Odnośnik do komentarza

U mnie trochę przełom, jak kogoś spotkam to już nie ukrywam że jestem w ciąży. Potrafię wreszcie o tym mówić :) Nawet się cieszę zw już brzuszek okrągły. Nadal mam katar i brak chęci na kontakty z ludźmi, ale jak już z kimś zacznę rozmowę to jakoś idzie.

Odnośnik do komentarza

Trafiłam dziś na artykuł o rozpoznawaniu płci na wczesnym etapie, pisała o nim też mamaginekolog. Słyszeliście o metodzie nub? Podobno się sprawdza, ale trzeba mieć zdjęcie usg gdzie maluch jest bokiem najlepiej. Przegladnelam swoje zdjęcia i niestety wszędzie zakrywa się. Muszę więc cierpliwie czekać miesiąc :/ Ale może wam się uda coś na swoich wychwycić, potem sprawdzimy czy się zgodzilo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...