9 miesięcy, ciąża

Sierpnióweczki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Anna13

~Anna13

MoniiB
Iwona29 ja tak miałam po glukozie. W pierwszej ciąży ledwo dojechałam do domu, teraz też tak było i cały dzień do niczego, bez sił na cokolwiek. Cieszę się, że mam to już za sobą bo dla mnie wypicie to pikuś a potem zaczyna się masakra :(
Katia dobrze że z malutką wszystko ok :)
Cyśka a bierzesz leki na tarczyce? Ja mam Hashimoto i też mam skoki wyników, ale i moja gin i endokrynolog mówią że jak się bierze leki to nic się nie stanie. Też miałam ponad 5, mam teraz większą dawkę letroxu i spadło. Tobie też na pewno wyregulują i będzie ok :)

Ja przed ciążą mialam tsh 2,66 i dostalam leki ,teraz mam 0,88 norna w 2 teymestrze to 2,35,tsh najwazniejsze jest w pierwszych 20 tygodniach

~Zakochana

~Zakochana

Tak mnie nakreciłyscie na te ciuchy z biedronki że poprosiłam koleżankę żeby zerkla jak będzie. Była dziś w 2 i żadnej nie mieli Wogole tych ciuchów. Okazuje się że nie do wszystkich punktów trafia wszystko z gazetki. W jednym były tylko zabawki z gazetki i kołderką ta minky. A liczyłam na leginsy.

Cyśka11

Cyśka11

W 4tc pierwszy raz wyszło mi 5,60 i brałam 50mg aż do końca stycznia. Później wyregulowalo się i zaprzestałam, bo źle się czułam. Ale od wczoraj po odebraniu wyników znowu zaczęłam brać. Ogólnie T3F i T4F wyszło dobrze.
Wstawiam zdjęcie mojego wyniku moczu. Leukocytów jest właśnie mało, nie rozumiem tego. Może się spotykałyście z czymś takim?

• sierpnioweczki-2019_74941.jpg
  • sierpnioweczki-2019_74942.jpg
61553 cyska11 Kobieta, 25 lat, Warszawa
~Anna13

~Anna13

Niby bakterii nie ma .moze probka byla zanieczyszczona stad te leukocyty.

MoniiB

MoniiB

Cyśka mi powiedziano że najważniejsze jest żeby zawsze pamiętać o tabletkach i nigdy nie mijać. Pewnie podniosło się bo przestałaś brać. Ja bym poszła jak najszybciej do endokrynologa na Twoim miejscu. Ft3 i ft4 też mam w normie a leków nie wolno mi pomijać

--

https://www.suwaczki.com/tickers/rg50skjo6k0enk9o.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/ganncsqvabzu4nqz.png

55141 moniib Kobieta, 32 lata, Śląsk
~Anna13

~Anna13

MoniiB
Cyśka mi powiedziano że najważniejsze jest żeby zawsze pamiętać o tabletkach i nigdy nie mijać. Pewnie podniosło się bo przestałaś brać. Ja bym poszła jak najszybciej do endokrynologa na Twoim miejscu. Ft3 i ft4 też mam w normie a leków nie wolno mi pomijać

To prawda ze.nie powinno sie odstawiac ja pomimo wyniku 0,88 biore caly czas dawke 50.i tez mam ft3 i ft 4 w nirmie pozatym robilam jeszcze anty tpo i anty tg zeby wykluczyc hashimoto

Cyśka11

Cyśka11

Ja się bardzo źle czułam po tych tabletkach i ginekolog powiedział, że jeśli nie chce ich brać to nie muszę, ale będziemy kontrolować wynik. Powiedział tez, Żr miał sporo pacjentek, które nie brały i urodziły zdrowe dzieci. Wiec się posłuchałam...

61553 cyska11 Kobieta, 25 lat, Warszawa
Monikacz

Monikacz

Hej Dziewczyny, jak zwykle odzywam się po dłuższym czasie, ale nie miałam kiedy nawet skupić się na pisaniu ( czytałam co jakiś czas, co tam u Was słychać :) ). W ogóle już nie pamiętam, która z Was wstawiała zdjęcie sypialni po remoncie, ale mnie natchnęła na kolor i mąż miał zapewnione atrakcje w majówkę, i remontował.
Z bieżących tematów, podobno normy tsh w ciąży są dość niskie i ostatnio ginekolog tłumaczył koleżance, że niedawno był na międzynarodowej konferencji i z najnowszych badań wynika, że pewnie je podniosą. Ja biorę letrox od czasu starań o dziecko, bo wyszła wtedy u mnie niedoczynność, obecnie tsh 1,5 i biore 75 letroxu cały czas. Cyśka, może po prostu inny lek, w sensie innej firmy, by już lepiej na Ciebie podziałał. A co do białka w moczu, też miałam ślad, co drugie badanie praktycznie. Moja Gin stwierdziła, ze jeśli ciśnienie jest ok, to nie mamy się czym przejmować. Teraz za, to mam ketony w moczu...powtórzę jeszcze raz badanie przed wizytą.
Dzisiaj byłam u innego lekarza na usg, super specjalista w mega nowoczesnym gabinecie z super sprzętem ( nie prowadzę u niego ciąży ze względu na cenę i długie terminy). Mój synuś- Dominik rośnie jak na drożdżach, 1530 gram 28+3 :) Dzisiaj mi doktor wszystko pokazywał, nawet naczynia odchodzące od serca, zastawki, mózg, w ogóle wszystko wszystko SZOK no i zdrowy maluszek oczywiście :)
Pozdrawiam i życzę wam samych dobrych wyników, buziaki

61458 monikacz Kobieta, 30 lat, Bydgoszcz
~Anna13

~Anna13

Ja tez mialam ketony,kypilam paski do badqbia moczu i dzis ketonow nie ma

Bergamotka2018

Bergamotka2018

Monikacz
Hej Dziewczyny, jak zwykle odzywam się po dłuższym czasie, ale nie miałam kiedy nawet skupić się na pisaniu ( czytałam co jakiś czas, co tam u Was słychać :) ). W ogóle już nie pamiętam, która z Was wstawiała zdjęcie sypialni po remoncie, ale mnie natchnęła na kolor i mąż miał zapewnione atrakcje w majówkę, i remontował.
Z bieżących tematów, podobno normy tsh w ciąży są dość niskie i ostatnio ginekolog tłumaczył koleżance, że niedawno był na międzynarodowej konferencji i z najnowszych badań wynika, że pewnie je podniosą. Ja biorę letrox od czasu starań o dziecko, bo wyszła wtedy u mnie niedoczynność, obecnie tsh 1,5 i biore 75 letroxu cały czas. Cyśka, może po prostu inny lek, w sensie innej firmy, by już lepiej na Ciebie podziałał. A co do białka w moczu, też miałam ślad, co drugie badanie praktycznie. Moja Gin stwierdziła, ze jeśli ciśnienie jest ok, to nie mamy się czym przejmować. Teraz za, to mam ketony w moczu...powtórzę jeszcze raz badanie przed wizytą.
Dzisiaj byłam u innego lekarza na usg, super specjalista w mega nowoczesnym gabinecie z super sprzętem ( nie prowadzę u niego ciąży ze względu na cenę i długie terminy). Mój synuś- Dominik rośnie jak na drożdżach, 1530 gram 28+3 :) Dzisiaj mi doktor wszystko pokazywał, nawet naczynia odchodzące od serca, zastawki, mózg, w ogóle wszystko wszystko SZOK no i zdrowy maluszek oczywiście :)
Pozdrawiam i życzę wam samych dobrych wyników, buziaki

--

https://www.suwaczki.com/tickers/16udvfxmet1t3gf0.png

https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5e6he8z2kc.png

61512 bergamotka2018 Kobieta, 34 lata, Kraków