9 miesięcy, ciąża

Sierpnióweczki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Bergamotka2018

Bergamotka2018

A ja właśnie wracam z pomiarów w poradni patologii ciąży i w tym momencie nie mamy żadnej patologii, maluszek co najwyższej o 3 dni mniejszy. Może nadrabia i tym razem nie będzie żadnej hipotrofii! Oczywiście musimy regularnie go mierzyć i trzymać rękę na pulsie, ale jest dobrze :-)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/16udvfxmet1t3gf0.png

https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5e6he8z2kc.png

61512 bergamotka2018 Kobieta, 34 lata, Kraków
~Bedi1409

~Bedi1409

Bergamotka 2018 super wieści ;) wszystko będzie dobrze ;) ja sobie znów u dentysty czekam, a po tym jadę na usunięcie tych dwóch guzów/kaszakow na głowie grrr...ale dzisiaj mam dzień ;/ w piątek nie udało się, bo już miejsca nie było

MamaRadzia

MamaRadzia

Bergamotka Świetnie! Mówiłam, że będzie dobrze :) Cieszę się podwójnie, bo liczę, że u mnie na następnej wizycie też się okaże, że Arturek nadrobił.

Bedi Trzymaj się! Intensywne masz te ostatnie dni: studia, zakupy, dentysta, zabiegi, dużo tego. Musisz sobie potem jakiś porządny odpoczynek zorganizować :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13vfxmvpjlvip6.png

61867 mamaradzia Kobieta, 28 lat, Nowy Sącz
~Bedi1409

~Bedi1409

MamaRadzia jestem po zabiegu.... boli jak cholera ;( włosy mi obcięli, bo nie było dojścia.....miałam znieczulenie miejscowe, ale czuję że teraz puszcza eh ;( ale mam już za sobą to ! Krwi było tyle, że myślałam że jakaś operacja była ;( na dodatek jeden tylko wycięli....jutro rano saczak do usunięcia i za 7 dni szwy

MaZos

MaZos

bedi o rany! Dobrze ze już jesteś po wszystkim! Ból przetrzymasz - grunt ze się pozbylas dziadostwa. Skąd takie rzeczy się biorą to ja zachodze w głowę!

Dziewczyny super macie wózki powybierane. Ja mam od siostry taki 3w1 i faktycznie spacerowke najmniej używałam z córką. Ale dlatego ze wszędzie samochodem musimy więc parasolka się super sprawdziła. Ale ogólnie to bardzo zadowolona byłam i jestem z tego wózka chociaż już swoje lata ma.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/1usazbmhrhhzgwe9.png

https://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3kfd8dpxrl.png

50519 mazos Kobieta, 36 lat, Wawa
bławatek 1

bławatek 1

Night...
Hej ja kupuje 3w1 ale oczywiście ten trzeci element to fotelik nosidełko a nie samo nosidełko Blawatek1 nawet nie wiedziałam że są same nosidełka.... Znajomi mieli taki sam wózek ja ją chce kupić i to trzy pary znajomych hehe i Jak kupili same spacerówki to kleli strasznie i i tak jeździli tymi z 3w1...poza tym zmienilam auto na większe po to żeby wózek się mieścił więc ten problem odpadł... U mnie sąsiedzi zostawiają wózek na klatce i też będę tak robić więc noszenie też odpada... A na prawdę dobry wózek 3w1 można kupić już za 1000-1500zl tylko trzeba poszukać promocji lub wyprzedaży.

Ja kupuje taki jak na zdjęciu poniżej to otis z firmy adbor.

Czy foteliki samochodowy- nosidełko z wózka 3w1 ma atesty do jazdy samochodem? Bo ja słyszałam że nie

--

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dhxndpivx.png

62821 blawatek-1 Kobieta, 35 lat, Tarnow