9 miesięcy, ciąża

Sierpnióweczki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zakochana

~Zakochana

To mnie pokonalas swoimi zachciankami :) Ja tak jak Ty z pepsi miałam dwa miesiące temu. Sprite nie piłam 10 lat albo i więcej a wtedy tak mnie nagle naszła ochota że nie mogłam przestać o nim myśleć, wypiłam dwie butelki i mi przeszło na następne mam nadzieję 10 lat :)

lili05

lili05

Slyszalam wiele opini zeby w ciazy nie pić pepsi. Tylko jak powstrzymać pokusę

61310 lili05 Kobieta, 27 lat, Jasło
~Zakochana

~Zakochana

Powiem tylko ze swojego doświadczenia, w poprzedniej ciąży unikalam wszystkiego co usłyszałam czy wyczytałam że mogło by zaszkodzić- Od gazowanego po smażone mięso. Cała ciążę i kp zwracałam uwagę na to co jem. Wierzę, że to było słuszne, bo ja czułam że robię to dla dziecka i dla siebie. Chciałam być pewna że robię dla niej wszystko co mogę.
Z drugiej jednak strony nie uważam żeby to było konieczne, chodzi raczej o spokój przyszłej mamy żeby nie mogła się obwiniać że czymś zawaliła.
Jeśli czujesz że masz jakąś duża zachcianke to w umiarkowanej ilości na pewno nie zaszkodzi. A jeśli czujesz że możesz bez tego się obejść, to dla swojego spokoju można ćwiczyć silną wolę :)

~Zakochana

~Zakochana

Pepsi to ogromne ilości cukru, ale jeśli zrobisz tylko kilka łyków, to nie zaszkodzi a uspokisz zachcianke :)

~Zakochana

~Zakochana

Ja jeszcze nie byłam, to moja trzecia ciąża i wolę iść dopiero jak będzie serduszko już można usłyszeć. Wcześniej to było w 6 tyg. Więc i teraz tak się wybieram. Staram się narzazie podchodzić do tego spokojnie choć to trudne. Wiem, że jak już zobaczę usg to zacznę znów wszystko analizować i sprawdzać czy w normie :)

lili05

lili05

Mi sie od dzis zaczął 5 tydzień. W piątek na wizycie może będzie cos widać juz..

61310 lili05 Kobieta, 27 lat, Jasło
~Fryzjerka

~Fryzjerka

Hej dziewczyny... to i ja sie pochwale, tydzien temu zrobilam test i mam 2 kreski:) tez chce wybrac się do lekarza w 7 tygodniu jak juz serduszko sie pokaże. Zastanawia mnie tylko jak z konfliktem syrologicznym. Mam córke 2 letnią i jak bylam w 6 tygodniu to mialam plamienia i podano mi zastrzyk z innmunologlobiny, ciekawa jestem czy przy drugiej ciazy podają tez ten zastrzyk?

~Zakochana

~Zakochana

Witaj Fryzjerka :) Ja też mam konflikt, po pierwszym porodzie dostałam zastrzyk i to chyba się tylko raz podaje.