9 miesięcy, ciąża

Sierpnióweczki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zakochana

~Zakochana

Takie normy bety znalazłam
4. tydzień            5 - 426 mIU/ml5.
5. tydzień            18 - 7 340 mIU/ml

Więc rozpiętość jest naprawdę duża.

lili05

lili05

Jestem po wizycie. Wzrosło do 396,8 czyli beta rosnie. Ale od kilku dni bolaly mnie jajniki i w podbrzuszu i dzis zrobiła mi USG i jakiś płyn mi sie zbiera i jesli bol nadal będzie to mam skierowanie do szpitala. Dostałam tez tabletki podtrzymywujace ciaze

61310 lili05 Kobieta, 27 lat, Jasło
~Zakochana

~Zakochana

Z jednej strony świetnie, że rośnie beta, ale przykro mi że musisz iść do szpitala. Mam nadzieję, że to tylko kolejny falszywy alarm.

lili05

lili05

Mam mieć malo wysiłków, podskokow, zero stosunków do czasu następnej wizyty i potwierdzenia ze wszystko dobrze. Mam nadzieje ze ustana bóle i szpital nie bedzie konieczny

Natalia89

Natalia89

Ja jestem lipcowką, ale tak się wtrące. Jak liczycie te tygodnie? Lili kiedy rbilas ta betę to było 4 tydzień + kilka dni? Przed terminem miesiączki, po? Widełki są naprawdę duże nie rozumiem po co lekarze tak straszą od razu młode matki. No nie pojmuje. W beta hcg z reszta najważniejszy jest przyrost a nie same wartości.

61184 natalia89 Kobieta, 30 lat, Łódź
lili05

lili05 wpis edytowany

Tygodnie licze od ostatniej miesiączki ktora miałam. Test zrobilam w poniedziałek i wyszedł pozytywny. Bete zrobiłam we wtorek przyrost był niski a dziś się podniósł. w niedziele powinnam dostać miesiączke

~Zakochana

~Zakochana

Mi termin spodziewanej @ minął, więc wiem że jeśli będę krwawic to nie będzie to zwykła miesiączka. Mimo wszystko czuję, że będzie dobrze. Noc miałam koszmarną, teraz już jest lepiej. Dobrze, że dziś mam wolne, a córka już duża. Dopiero przebrałam się z piżamy. Czuję się jakby mi ktoś baterie wyjął. A wczoraj miałam jeszcze pełno energii.

~Zakochana

~Zakochana

Co u Ciebie lili05? Ja po wczorajszej kiepskiej nocy i poranku, wieczorem dostałam energii i apetytu ;) na zachcianki to raczej za wcześnie, ale naszło mnie o 20stej na sałatkę i ja zrobiłam, a smakowała jak nigdy :)

lili05

lili05

hejka u mnie wporzadku. Jajnik ani podbrzusze nie boli także obyło się póki co bez szpitala.. troche zastanawiam sie skąd ten płyn koło jajnika ale dopiero w piątek mam wizyte na ktorej sprawdzi ginekolog czy nadal jest. Jutro kolejna beta i wieczorem mam zadzwonić jaki wynik czy rośnie.

lili05

lili05

Ja wczoraj apetyt też mialam na wieczór :) cały talerz placka zjadlam,popilam wodą z ogórkow i zjadłam kilka ogórków :) póżniej sałatka śledziowa,chrupki,czekoladki i popiłam pepsi . Wlasnie tak się zastanawiam bo ja bardzo dlugi czas nie pilam pepsi a od jakiegoś tygodnia mam wielką ochote na nią. Kawe zamienilam na inke :)